2733
2734
عنوان

دلم گرفته🥲

31 بازدید | 5 پست

مجبور شدم کسیو که از ته دلم عاشقش بودمو ول کنم

دلم پره حالم بده😔😔😔😪

بیایید حرف بزنیم مشغول شم یادم بره بخدا خیلی سخته من خیانت دیدم ولی هنوز از خودم میپرسم حیفش نیومد؟😔

حالم بده😪

لاتَخَف وَ لاتَحزَن، إِنّا مُنَجّوكَ‏ خدا میگه:‏نترس، نگران نباش، آخه من که نمیزارم این‌طوری بمونه🙂❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حیفش نبود؟

حیف رابطه ۵ ساله ک از جونم براش مایه گذاشتم نبود؟

چرا دل میشکونن😪

لاتَخَف وَ لاتَحزَن، إِنّا مُنَجّوكَ‏ خدا میگه:‏نترس، نگران نباش، آخه من که نمیزارم این‌طوری بمونه🙂❤
اینم میگدره،یادت میره🖤

سختش اینه که هیچی از یاد نمیره😔

سختش اینه که هیچی از یاد نمیره😔

سعی کن بهش فکر نکنی، ارزش نداره ک بخاطرش ناراحت باشی و عمرتو براش تلف کنی، خودتو با کارای مختلف مشغول کن، ب این فکر کن ک میتونی دختر موفقی بشی و ی ازدواج خوب داشته باشی فقط اگ هدفای مشخصی برای خودت تعیین کنی و تلاش کنی برای رسیدن بهشون

ن این دختری ک برای ی ادم بی ارزش ناراحته..

این اکانت دست دو نفره..من و مادرم. قابل توجه اونایی ک همش دنبال مچ گیری هستن و میگن چرا تاپیکات با هم متفاوته🙄❗