2733
2734

بچه ها من دهم تجربی هستم میخام تغییر رشته بدم حسابداری 

حسابداری چطوری هستش ؟ سخته راحته چطوره ؟ نمیخام از چاله بیفتم تو چاه

ارزشش رو داره برم حسابداری ؟ بعد اگه بمونم سال تحصیلی بعد برم چطوری باید حسابداریو شرو کنم؟ یسال میمونم عقب؟ امتحانات چی ؟ کسایی که الان حسابداری هستن راضین با توجه به پنجاه درصد معدل؟

میگه گربه ی گرگه مرده  !😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از همون تجربی هم می تونی بری حسابداری چون یک رشته شناوره 

من سواد ندارم میشه انگشت بزنم 🌚                                   من عاشق فیلمم 💜💫    عاشق فیلم با معنا یک فیلم با معنا می تونه از صد تا کتاب آموزنده تر باشه سعی کنید فیلم خوب ببینید  سریال خوب ببینید ما بیشتر وقتمون در اوقات فراقت صرف فیلم میکنیم پس باید یاد بگیریم وقتمون و تلف نکنیم 🕑                     
به نام خدا تجربی هستم می خوام برم کامپیوتر به منم بگید بنظرتون خوبه😂؟مطمئنم هرچی باشه از تجربی اسون ...

بخدا دیگه دیوونه شدم ، سخت ترین کاره ممکنه برام که بخام تغییر رشته بدم

همه دهمی ها سریع میخوان برن تغییر رشته بدن مخصوصا تجربی ها ولی باید خوب خوب فکراتون رو کنید چون ممکن ...

من با رویای پزشک شدن اومدن تجربی با معدل بالا 

طوری که فکر میکردم اصلا تجربیو برای من ساختن ، کلیم هزینه فیلم کمک اموزشی 

ولی انقد که دارم اذیت میشم که حد نداره ، هرچی دست و پا میزنن هیییچچ

من با رویای پزشک شدن اومدن تجربی با معدل بالا  طوری که فکر میکردم اصلا تجربیو برای من ساختن ، ...

چون برنامه نداری عزیزم 

من خودم دبیر زیستم کلی شاگرد عین تو و برعکس تو دارم روش درس خوندن و زندگیت رو عوض کن محاله موفق نشی

چون برنامه نداری عزیزم  من خودم دبیر زیستم کلی شاگرد عین تو و برعکس تو دارم روش درس خوندن و زن ...

نمیتونم با برنامه جلو برم کلی درس عقب افتاده دارم از یه طرف ۲۰ درصد کنکورمو  خرداد باید  امتحان بدم 

کلی فشار روحی و جسمی از طرف مدرسه

نمیتونم با برنامه جلو برم کلی درس عقب افتاده دارم از یه طرف ۲۰ درصد کنکورمو  خرداد باید  ا ...

خب مشکل خیلی از دانش آموزا همینه همین بی برنامه بودن 

انقد که در روز تو گوشی هستی چقدش رو درس میخونی؟!اونم تو این فصل امتحانا

خب مشکل خیلی از دانش آموزا همینه همین بی برنامه بودن  انقد که در روز تو گوشی هستی چقدش رو درس ...

خب شما بگید من چیکار کنم برنامه مینویسم ولی نمیتونم با برنامه جلو برم 

انقد که سردرگمم ایندمو دارم به باد میدم

همه دهمی ها سریع میخوان برن تغییر رشته بدن مخصوصا تجربی ها ولی باید خوب خوب فکراتون رو کنید چون ممکن ...

بعد من اسکل تغییر رشته دادم از ریاضی اومدم تجربی

یکی نبود بگه نونت کم بود دونت کم بود تجربی اومدنت چی بود

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
2706