2733
2739
عنوان

خانما و کسایی که خیاطن میشه یه لحظه بیایین؟🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 37 پست
کرپ خیلی انواع مختلفی داره. کرپ های مجلسی بالای متری ۵۰۰ ۶۰۰ تومنه. من پارسال تابستون از عبدل آباد ...

جدیییی؟

چقد گرون 

متأسفانه وقت نمیکنم برم بازار شهر خودمون بپرسم🤕

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
واسه سارافون بلند میخوام رنگ سبز کله غازی

اگه تهرانی یه مغازه تو عبدل آباد هست که تنوع رنگ کرپاش مثل مدادرنگی آنقدر زیاده.

اسمشو نمی دونم ولی وسطای خیابون احسانیه.

البته که خیلیم گرون میده.

دقیقا همین کله عازی من پارسال ازش خریدم.

واسه سارافون بلند میخوام رنگ سبز کله غازی

خب چه مدلی؟ مازراتی برا مانتو و کت و دامن و کت و شلوار خوبه، کرپ حریر و الیزه ریزش دارن و برا پیراهن و شومیز و گاها سارافون خوبن، خودم کرپ اسکاچی گرفتم باهاش دامن سارافون ست دوختم که زیر سارافنش شومیز میپوشم راضیم،کرپ مهناز برا کت مجلسی خوبه ایستایی خوبی داره،منظورت سارافون بلند و جلو بسته س؟ اگه اره که من این مدل و با شانتون خارجی دوختم خوب شد،بستگی به مدلش داره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
اگه تهرانی یه مغازه تو عبدل آباد هست که تنوع رنگ کرپاش مثل مدادرنگی آنقدر زیاده. اسمشو نمی دونم ولی ...

نه متأسفانه تهران نیستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
جدیییی؟ چقد گرون  متأسفانه وقت نمیکنم برم بازار شهر خودمون بپرسم🤕

آره خدایی آنقدر گرون بود خواستم آستین پیرهنمو حریر بزنم که قیمتش مناسب دربیاد. حریرشم خریدما. ولی دیدم خیلی ناجوره. رفتم ۴۰ سانت دیگه واسه یه آستین سه ربع گرفتم شد ۲۰۰ تومن !! آی سوختم 😅

2740
خب چه مدلی؟ مازراتی برا مانتو و کت و دامن و کت و شلوار خوبه، کرپ حریر و الیزه ریزش دارن و برا پیراهن ...

آره سارافون جلو بستس

شما راضی هستی؟

متری چند گرفتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب چه مدلی؟ مازراتی برا مانتو و کت و دامن و کت و شلوار خوبه، کرپ حریر و الیزه ریزش دارن و برا پیراهن ...

این مدلی میخوام بدوزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره خدایی آنقدر گرون بود خواستم آستین پیرهنمو حریر بزنم که قیمتش مناسب دربیاد. حریرشم خریدما. ولی دی ...

یعنی بعضی وقتا بری آماده بخری بهتر از صدتا دوختنیه🥲😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی قشنگه. پارچه زیاد می بره.

خیلییی

اگر جنس سارافونش مخمل نبود حتما سفارش میدادم

اما واسه عید گرمه اینم سمت ما که همین حالا هم گرمه😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706