2737
2739

من شوهرم حقوقش خوبه خداروشکر نمیدونم دقیق چقدره ولی همینکه من هر چی برا خونه وخودم بخام میخره میدونم که خوب خداروشکر میرسونه همین الان نشستم حساب کردم امسال خیلی خرج کردم نزدیک بیست میلیون فقط لباس حالا چیزهای ارایشی وبهداشتی وسایل خونرو نمیگم واقعا خودم از خودم بدم اومد خوب اسراف کردم میتونستم طلاییی چیزی بخرم حالا ما اهل طلا خریدن هم هستیم امسال نزدیک چهل میلیون وام برداشتیم طلا خریدیم ولی بحث من ولخرجیمون تو لباسه با وسایل خونه همسرمم امسال زیاد خرید کرد حالا یادم بدید بعد این چ کنم نظر خودم اینه بعد این کمتر برم مراکز خرید تا یکم از سرم بیفته وبه همسرم گفتم هر ماه بهم یدونه سکه پارسیان بخره تا یکم دلم گرم شه سمت خرید نرم فعلا بچه هم نداریم،هرچی پول میاد بیشتر لباس بخودم یا همسرمه یا هم وسایل خونه که این خوب نیس باید اصلاح کنیم البته میدونم همسرمم پس انداز میکنه ولی من خودمو بیشتر میگم دیگه نمیخام خیلی بریز وبپاش کنم راستی اهل ارایش نیستم زیاد ولوازم ارایش زیاد نمیخرم فقط فعلا خوره لباس افتاده جونم ،،شماها بگید چجوریا هستید وبیشتر چیا میخرید بیاید یکم حرف بزنیم

الان تگت میکنم تاپیک پس انداز گلم

اونجا خانما کلی راهکار پس انداز میدن

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خرج دیگ هم مثلا رنگ مو یا کاشت ناخن یا مژه کلا چیزهای مربوط به زیبایی ندارم ،فقط ابرسان ودورچشم وضدافتاب میخرم اونم نه زود به زود ،یعنی تا حدی لباس خریدم خودم دیگ میگم ی استپ نیاز دارم آخه خیلی بیرون یا مهمونی هم نمیریم که استفاده شه همشون نو هستن 

زیاد اهل لباس نیستم.خونگی رو خودم میدوزم که هزینه کمتر میوفته. اگه قبلیا،دلمو زد،بازش میکنم از روش یه چیز دیگه میدوزم.

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا