2752
2734
عنوان

دوست مادرشوهرم هر روز میاد خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درو باز نکن فکر کنه خونه نیستی یا اینکه همون تایم برو از خونه بیرون که ببینه داری میری جایی

با این بچه‌های من مگه میشه بگم خونه نبودم صدای جیغشون تا سر کوچه میره دلم میخواد باز کنم و به بهانه‌ای راهش ندم ولی جرئتشو ندارم

تنها نیست شوهر زمین گیرشون خونه تنها میذاره بچه‌هاش هر روز اینجان

ازاول نباید راه میدادی ما یکی داشتیم پیرزنه۳سال باما زندگی کرد شامو نهار اخرسرم شوهرکردرفت کلی دعا کردم شوهرکنه

باش اصن حق باتوعه👏
رو نده دیگه ولت نمیکنه ها  من تجربشو داشتم  اینجور آدمه میان خودشون سر غیبتو باز میکنن م ...

بخدا هنگ کردم یادم نمیاد از خانواده شوهرم چی گفتم چی نگفتم استرس دارم یه شری روشن نشه

بگو امروز فهمیدم با مادر شوهرم صمیمی هستین چطور به من نگفتین میشناسین همدیگرو

آخ انقدر دلم میخواد بگم اصلا تو گلوم مونده که لعنتی تو فیلم مادرشوهرم و دیدی همه دختراش و میشناسی چطور به روی خودت نیاوردی 

وآسه چی جرعت نداشته باشی مگه میخاد نون و ابتو بده

میترسم باهام چپ بیفته یه حرف راست و دروغی رو به مادر شوهرم برسونه دعوا درست کنه چون خودشم با عروسهاش در ارتباط نیست با افتخار میگه بزرگه رو ۲۰سال پیش خودم طلاق دادم حالا پسرش معتاد بوده‌ها ولی چشم دیدن عروس بدبختم نداره

2706