2733
2734
عنوان

دوست مادرشوهرم هر روز میاد خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 104 پست
به خاطر دلش نگفتم میترسم همه چیو به مادر شوهرت بگه😁😁😁

فکر کنم تا حالا هم گفته باشه مادرشوهرم از تابستون به یه آرامشی رسیده کاری به کارمون نداره نگو جاسوس شخصیش هر روز تو خونم میاد و میره خبرهای دست اول و میرسونه😂😂😭

منم چنین مشکلی داشتم یه پیرزن تو همسایگیمون روزی دو بار میومد یه خرده هم آلزایمر داره و پر از کینه و ...

بنده‌های خدا دلشون خیلی پره مدام غیبت و گله و حسرت و آه و ناله مریضی خودمم دارم مریض میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=324664790]فقط از شرش میترسم تازه به آرامش رسیده بودیم میترسم بره از دهن من یه حرفی بزنه یا واقعا چیزی که من گف وای چقدر روحیت ضعیفه دختر همش فکرت اینه که چه توضیحی بدی 

حالا فرض بگیر الانم رفت نشست پیش مادرشوهرت گفت فلان حرفو . خودتو بزن به حاشا و انکارش کن . 

[QUOTE=324664790]فقط از شرش میترسم تازه به آرامش رسیده بودیم میترسم بره از دهن من یه حرفی بزنه یا وا ...

محاله که حاشا کنم اگر کار به اونجاها برسه منم میگم هر چی گفتم عین واقعیت بوده می‌خواستن درست رفتار کنن تا از تعریف کردنش خجالت نکشن 🤣🤣🤣

مادرشوهرم زود غش میکنه یعنی خودشو میندازه زمین میگه غش کردم،غش مصلحتی،یه بار غش کنه تا ۶سال دیگه شوهرم باید جواب پس بده 

دو تا بچه کوچیک داری برو شاد باش فکرشم نکن حالا اگه خیلی دلت میسوزه واسش بگو من دیگه فقط مثلا شنبه و چارشنبه ها خونم عصرا بقیشم بیرون کار دارم نیستم گفتم که نخوای این همه پله بیای بالا  و من نباشم وسلام با هیچ کس به قیمت خرد شدن اعصابت تعارف نداشته باش

سلام چی شد اسی حاج خانم‌ هسایه اومد؟

چکار کردی؟

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
جمع کردم رفتم خونه مامانم که وقتی میاد نباشم کاش نمی‌رفتم هم اشکم درومد هم دوباره استرس فردا رو دارم ...

نترس عزیزم

بیخیال باش بقول دوستمون کم کم رفت و آمدشو کم کن.

بقولی با پنبه سر ببُر.

میتونی ب یه بهانه ای بری خونه مادرشوهرت ببینی اوضاع چه جوریه؟همونجا هم ب مادرشوهرت بگو دوست صمیمی شما تو ساختمان ما خونه گرفته.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
نترس عزیزم بیخیال باش بقول دوستمون کم کم رفت و آمدشو کم کن. بقولی با پنبه سر ببُر. میتونی ب یه به ...

اتفاقا همسرم امشب همینو میگفت، فردا میخوام برم داروهای پدرشوهرمو بهشون بدم به همین بهانه میرم خونشون ببینم چیکار میتونم بکنم 

سلام خوبی عزیزم

چه میکنی با همسایه سمج؟

سلام خوبی عزیزم چه میکنی با همسایه سمج؟

سلام گلم امروز پمپ خراب شده بود همه همسایه‌ها جمع بودن البته من پایین نرفتم،شوهرم به حاج خانوم آشنایی داده بودن و احوالپرسی کردن و گفتن من بالا میشینم یه روز مادرمو خواهرم رو دعوت می‌کنیم شما هم تشریف بیارید بالا دیداری تازه کنید مادرم اینا خیلی خوشحال میشن...امروز حاج خانوم نیومد عصرانه خوری😄 حالا تا ببینیم فردا چی میشه 

سلام گلم امروز پمپ خراب شده بود همه همسایه‌ها جمع بودن البته من پایین نرفتم،شوهرم به حاج خانوم آشنای ...

سلام عزیزم.

دستش رو شده بنده خدا😉

سلام عزیزم. دستش رو شده بنده خدا😉

😄 اونی که من دیدم خودش و از تک و تا نمیندازه ولی جدی خدا کنه نیاد اصلا کشش ندارم نمیخوام خدای نکرده بی حرمتی کنم در و روش باز نکنم 

😄 اونی که من دیدم خودش و از تک و تا نمیندازه ولی جدی خدا کنه نیاد اصلا کشش ندارم نمیخوام خدای نکرده ...

حرکت بعدی اینه ب مادرشوهر ت بگی دوستش خونه شما رفت و آمد میکرده از اون طرفم دست اون روشه دیگه همسایه نمیاد عصرونه خوری. 

2706