2752
2734
عنوان

خانما لطفا کمک کنید

124 بازدید | 6 پست

یه سوال مگه مردا از محبت کردن به زنشون لذت نمی‌برند مگه زنا بیشتر از مردا احساس تر نیستند خخخ واسه من برعکس شده بنظرتون نرماله یه مرد ۳۵ ساله به زنش بگه من همیشه خوبم و هیچ وقت بد نیستم اگرم بد رفتار کردم بخاطر رفتار خودته یعنی دوست داشتن مقید کرده به رفتار من وای من که آدم آهنی نیستم و من محضی اینکه از حرف من بدش میاد یهویی تغییر فاز میده یعنی خود بازیگر تلوزیون هم به این خوبی از حالت خنده نمیتونند خودش به حالت غم بوسیدند زیر یک ثانیه   واقعا خسته شدم آخه حرفای هم که میزنم توهین آمیز و زشت نیستند مثل یه پسربچه که سن بلوعش رسیده خیلی بهش برمی‌خورده ؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

کجا گردا احساسی نیستن شوهرمن مثل یه بچه هست میخوام روز مرد کادو پیچش کنم به مامانش🤣شوخی کردم یه دنیا عاشقشم به هیچ انسانی نمیدمش

فقط 36 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭تیکربارداریم نیست برای اینه که اِنءشااَلله خُردادماهِ اِمسال حامِله باشَم وبِمونه بَرام ودیگه هیچ مشکلی ازهیچ جهتی پیش نیاد برای خانواده مون !❤

همه همینن، دیشب داشتیم با بچه ها جرات حقیقت بازی میکردیم وکلی خندیدیم وسط بازی دخترم گفت بابا تو هم بیا، اونم با اکراه اومد وهر سوالی ازش میپرسیدیم کلی اخم میکرد وتجزیه تحلیل میکرد ومنطقی به سوال نگاه میکرد بچه ها حرص میخوردن بابا این یه بازیه حقیقت نداره اخر سر بچه ها ناراحت شدن که این چرا اینجوریه یه بار نشده با ما بخنده وهمش دعوا راه میندازه، تک وتوک مردا میفهمن بقیه همشون تو خونه باید کاری به کارشون نداشت ودر حیطه توانشون ازشون انتظار داشت