2733
2739

تو مپ بزم میگه چندکیلومتره هر مسیر و چند دقیقه طول میکشه برسی

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

جفتشون دورن به پاسداران همینطوری مسافتی غرب نزدیکتره منتهی شاید از جنوب از اتوبانی چیزی برن زودتر برسن 

اگر با مترو و اینا منظورته که نمیدونم و فکر نکنم فرقی کنه 

🚫☠️لطفا درخواست دوستی ندید👻🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منظورت کجای جنوبه؟ خوب پاسداران ترافیکه. احتمالا جنوب زودتر برسی. ولی باز هم مهمه چه ساعتی و از چه مسیری بری و دقیقا کجای پاسداران بری. مثلا نوبنیاد کل اون مسیر ممکنه ساعت خاصی اصلا ترافیک نباشه و اتوبانه

رسول الله (ص)🌸آسایش جان در رها کردن بیهوده هاست🌸
2740
یعنی اگه با اسنپ از غرب بخام برم بیشتر از ۲ ساعت طول میکشه؟

اگه ساعت ۵ و ۶ عصر باشه همون ۱ ساعت و نیم  و در نظر بگیر. 

اگه صبح باشه ۱ ساعت شایدم کمتر

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
منظورت کجای جنوبه؟ خوب پاسداران ترافیکه. احتمالا جنوب زودتر برسی. ولی باز هم مهمه چه ساعتی و از چه م ...

گفتن ترمینال جنوب و ترمینال غرب دقیقشو من بلد نیستم چون تهران نرفتم اصلا 

ساعت حدودا ۱۲ یا یک از اونجا به خیابون گلستان پاسداران 

ببخشید من بلد نیستم اگه چیزی رو بد دارم ادرس میدم 

اعه چه خوب پس  مرسی عزیزدلم

قربونت

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔