2733
2734
عنوان

واکسن۱۸ ماهگی کی خوب میشه؟

69 بازدید | 10 پست

دختر من واکسن های قبلشاصلا اذیت نشد 

ولی این ۱۸ ماهگی دیوونه شدیم 

چند ساعت بعدش میتونن راه برن؟ 

بچم از عصری نمیتونه راه بره فقط یه سر گریه 

الانم تو خواب همش گریه و ناله 

هیچیم نمیخوره جز شیر

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
تا سه روز پسرم من راه نرفت فقط تب میکرد وگریه تا ساعت سه با ماشین میچرخیدیم بدون لباس تا خنک بشه بخا ...

وای خدایا 

بعضیا نوشته بودن بعد ۲۴ ساعت خوب شدن 

منم دخترم اصلا یه ذره پاشو نمیتونه تکون بده بعید میدونم تا فردا خوب بشه 

دست تنهام دیوونه شدم امشب

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پدرادم درمیادمن شب اولش اصلانخوابیدم همش میترسیدم تب کنه 

منم دقیقا تو همین وضعیتم الان 

میتونست راه بره بچتون؟ 

وای خدایا  بعضیا نوشته بودن بعد ۲۴ ساعت خوب شدن  منم دخترم اصلا یه ذره پاشو نمیتونه تکون ...

اره بخدا پسر منم میترسید بردمش پارک تابستون بود اونجا راه میرفت ولی تو خونه فقط جیغ میزد وگریه 

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
اره بخدا پسر منم میترسید بردمش پارک تابستون بود اونجا راه میرفت ولی تو خونه فقط جیغ میزد وگریه 

منم عصری بردمش خانه کودک اونجا راه رفت ولی خونه اصلااا فقط گریه و جیغ 

مرسی عزیزم از صحبت هات

منم عصری بردمش خانه کودک اونجا راه رفت ولی خونه اصلااا فقط گریه و جیغ  مرسی عزیزم از صحبت هات

ایشالا که زودتر خوب بشه رفت دیگه تا شش،سالگی واکسن ندارن

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
2738
ایشالا که زودتر خوب بشه رفت دیگه تا شش،سالگی واکسن ندارن

وای باز خداروشکر 

سلامت باشی عزیزم 

شما هم خدا پسرتونو حفظ کنه 

ن دیگه فرداش ب زوردستشوگرفتم راه کجی می‌رفت همش صداش میومدسه روزعذابه

وای خدایا چقدر سخته این مرحله