2737
2734
عنوان

کیا با بچه کربلا رفتن

53 بازدید | 7 پست

با اتوبوس میخوام برم

دو تا بچه ۱ سال و نیمه و ۴ ساله دارم

شیطونن...ولی ذله کن نیستن

پول هواپیماهم ندارم

اتوبوسا ولی وی آی پی عه و صندلی ها بزرگ

از تجربه هاتون میگید

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

لطفا نبر 

بقیه مسافرا داغون میشن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

فک‌کنم انقد راحته بردنشون ک دیگه زحمت جواب دادن ندادن دوستان ب خودشون....خخخخ

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا نبر  بقیه مسافرا داغون میشن

خخخخخخ

نکته ظریفی بود

2728
خخخخخخ نکته ظریفی بود

واقعا گفتما 

تحمل بچه توی فضای اتوبوس واقعا سخته

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
واقعا گفتما  تحمل بچه توی فضای اتوبوس واقعا سخته

نه بابا نوزاد ک نیستن

نه بابا نوزاد ک نیستن

سر و صدای بچه خردسال از نوزاد بیشتره

ما برای اربعین رفتیم 

با ماشین رفتیم تا مرز 

خب اینجوری خیلی راحت تر بودیم..

برای بچه یک سالت پوشک شرتی خیلی به درد بخوره ...

خوراکی جور واجور ببر که توی حرم و راه بهشون بدی...

یه همراه که کمکت کنه حتما داشته باش ، اگه نداری به نظرم بیشتر فکر کن ...

من توی اربعین تحت عنایت ائمه سفر خیلی خوبی با بچه هام داشتم ، انشاالله به شما هم خوش بگذره و دست پر برگردید...

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2738