2733
2734
عنوان

میشه واسه پسرم حمد بخونین🥺

107 بازدید | 12 پست

مریض شده ... خدا خیرتون بده 💚 منم براتون صلوات می‌فرستم

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
خوندم عزیزم الهی ک زود زود حالش بهتر بشه منم دعا کنید زود پر یود بشم خیلی گذشته

ممنونم عزیزم

چشم گلم

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوندم عزیزم انشالله که خوب بشن لطفا برا عاقبت به خیری برادر منم دعا کنین

ممنونم عزیزم

چشم حتما ⁦❤️⁩

2740
بستری کن اب بدنش کم نشه ماست پونه

حالا بردم دکتر دارو داده ان شاءالله با دعای شما با همین داروها خوب بشه⁦🤲🏻⁩

اصلا هیچی نمیخوره خیلی اشتهاش کم شده بزور با سرنگ بهش ماست دادم یکم 

حالا بردم دکتر دارو داده ان شاءالله با دعای شما با همین داروها خوب بشه⁦🤲🏻⁩ اصلا هیچی نمیخوره خیلی ...

خدا سلامتی بده پسر منم همیطور شد چند روز پیش توی ۲ساعت ۱۰بار کامل بالا اورد و اسهال 

دیگه ماست و کیدی لاکت دادم بهتر شد

خدا سلامتی بده پسر منم همیطور شد چند روز پیش توی ۲ساعت ۱۰بار کامل بالا اورد و اسهال  دیگه ماست ...

ممنونم ان شاءالله

حالا سعی میکنم بهش ماست بدم ممنونم گلم