2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 یکی از مولفه های زیبایی پوست شفاف و صافه...رسیدگی ب پوست با روتین پوستی...فیشال و ... 

دقیقاااااا 

می‌خوام شروع کنم به رسیدگی کردن به پوستم

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   
با محصولات طبیعی و ارگانیک به پوستت برسی

مثلا آرد برنج خوبه هفته ای یه بار ؟ 

یا اینکه خیار رنده شده با محتویات ویتامین e بذارم تو قالب (غالب) یخ استفاده کنم

شما پیشنهادی داری؟

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   
2740
مثلا آرد برنج خوبه هفته ای یه بار ؟  یا اینکه خیار رنده شده با محتویات ویتامین e بذارم تو قالب ...

اینا همه خوبه

پیله ابریشم عالیه برای پاکسازی پوست

شما وقتی ارایش میکنی کرم میره داخل منافذ پوست هرچی بشوری تمیز نمیشه ولی پیله کامل منافذو پاکسازی میکنه و پوستو شفاف و روشن میکنه

اینا همه خوبه پیله ابریشم عالیه برای پاکسازی پوست شما وقتی ارایش میکنی کرم میره داخل منافذ پوست هر ...

نشنیدم چه جاااااالب 

نشنیدم چه جاااااالب 

پیله کرم ابریشمه داخل ابجوش خیس میکنی رو پوست ماساژ میدی

پوستتو زیر و رو میکنه

من یه پیج دارم کلی محصولات ارایشی بهداشتی طبیعی دارم همه رو خودم تست کردم اگر دوست داشتی ادرس پیجمو بدم یه نگاه بندازی خودت

پیله کرم ابریشمه داخل ابجوش خیس میکنی رو پوست ماساژ میدی پوستتو زیر و رو میکنه من یه پیج دارم کلی ...

بفرست قشنگم 

Sorin_mart یه هایلایت هست پیله ابریشم کامل توضیح دادم خودت ببین

چشم حتما 

مرسییییییی✨🤍

2706