2733
2739
عنوان

شما به شوهرم حق میدید

524 بازدید | 13 پست

پسرعمم که قبلا موقعی که نامزد بودم میخواست بیاد خواستگاری که فهمید نامزد دارم و نیومد بعد مردن مادرش ارتباط خانوادگی ما امگی بهم وصل شد و همه رفت و امد کردن این اقا هر جا منو میبینه یه جا انقدر خیره میشه و یه جا اصلا محل نمیده فاز به فازه این هیچ چند روز پیش مادرم گفته بود فردا دخترم که من باشم و دامادم میان خونمون پسرعمم تو جمع شنیده و گفته ماهم میایم مامانم گفته نمیشه خانوادگیه و پسرعمم گفته مگه ما جز خانواده نیستیم مامانم گفته نه😂 خب اون تو افق محو شده الان پارسالم پشت تلفن مامانم به خواهرش گفت دخترم خونمونه پسرعمم داد زد منم میام باور کنید بچه سال نیست ۳۲ سالشه ولی کاراش زشته نمیدونم چرا اینطوره واقعا نمیدونم از بی ناموسیه کاراش یا چیزی تو دلشه الان شوهرم شکاک شده از بس متوجه نگاهای اون بیشعور شده و نمیزاره تو مهمونی ها باشم الان شما فکر میکتید کار شوهرم درسته

حق دارن 

اما شما براشون مسئله رو توضیح بدید 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشت میاد گویا پسر عمت واقعا بهت توجه نشون بده چندین باره همین موضوع رو تکرار کردی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2728
2738

قبلا هم تاپیکاتو خونده بودم پسرعمت خیلی آدم سطح پایین و بیشخصیتیه اگر من بودم خودم ازش دوری میکردم نیاز نبود شوهرم تذکر بده یا بدبین بشه، هرجا میرفت من نمیرفتم اصلا سعی می‌کردم هیچوقت نبینمش آدم هرزه و کثیفیه انقدر ریز ریز کرم میریزه تا از چشم شوهرت بیفتی حالا ببین کی بهت گفتم

بنظر من اصلا ازش تعریف نکن و حرفشو نزن هیچووووقت حتی تعریف بدشم نکن ک بیشتر وسواس بشه..

خودتو بزار جاش .. ی مدت هرچی میگه گوش کن وقتی بفهمه برای تو ذره ای مهم نیست خودش کوتاه میاد و احساس خطر نمیکنه دیگه!!

ولی تاکید میکنم ک هیچ حرفی ازش نزنی خودشم ک راجبش حرف زد بگو راجب خودمون حرف بزن وقتمونو با حرف ادمای الکی هدر نده

تاپیکای قبلتم درباره ی پسر عمه ی هیزه ولش کن بابا خودتو درگیرش کردیا تو بی محلش کن من باشم پیش اون بیشتر می چسبم ب شوهرم و قربون صدقه شوهرم میرم تا حساب کار دستش بیاد همین بی ناموسا زندگی ادما رو الکی خراب میکنن دیگه