2752
2734
۹ ماه رو با دلخوشی گذروندم.تمام غربالگریا و سونو ه و حتی آزمایش سلفری دی ان ا همه تایید کردن بچه سالمه. سر موقع سزارین شدم و بچم متولد شد و نشونم دادن.ولی بعد که من و بردن ریکاوری گفتن تنفسش ضعیفه .بردنش اول دستگاه و بعد اکو قلب گرفتن گفتن عروقش جا به جان و نمیمونه اگرم بمونه با دو سه عمل و اونم یه بچه که همیشه قلبش مشکل داره.روز بهدش وقتی پیگیره کارا عملش بودیم خبر دادن تموم کرده.اسم بیماری هم گفتنtga تو رو خدا اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه . چقدر بعد از سزارین و بارداری میشه اقدام کرد؟. کسایی که چند ماه بعد از سزارین اقدام کردن زود باردار شدن؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلى ناراحت شدم براتون ایشالا هرچى خیره همون برات پیش بیاد و خدا یه نى نى سالم بهتون ببخشه
مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …
2731
وای چه سخت...خیلی ناراحت شدم .قلبم فشرده شد. فک کنم دکترت بهتر بتونه راهنماییت کنه
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔