2733
2734

پسرعمم که قبلا موقعی که نامزد بودم میخواست بیاد خواستگاری که فهمید نامزد دارم و نیومد بعد مردن مادرش ارتباط خانوادگی ما امگی بهم وصل شد و همه رفت و امد کردن این اقا هر جا منو میبینه یه جا انقدر خیره میشه و یه جا اصلا محل نمیده فاز به فازه این هیچ چند روز پیش مادرم گفته بود فردا دخترم که من باشم و دامادم میان خونمون پسرعمم تو جمع شنیده و گفته ماهم میایم مامانم گفته نمیشه خانوادگیه و پسرعمم گفته مگه ما جز خانواده نیستیم مامانم گفته نه😂 خب اون تو افق محو شده الان پارسالم پشت تلفن مامانم به خواهرش گفت دخترم خونمونه پسرعمم داد زد منم میام باور کنید بچه سال نیست ۳۲ سالشه ولی کاراش زشته نمیدونم چرا اینطوره واقعا نمیدونم از بی ناموسیه کاراش یا چیزی تو دلشه الان شوهرم شکاک شده از بس متوجه نگاهای اون بیشعور شده و نمیزاره تو مهمونی ها باشم خواهشا نیاید بگید وسواس داری و اینا چون چرت و پرته الان خانوادمم دیگه متوجه شدن پس وسواس نیست 

وای

لایک نکید لوطفا. از دلان عالم هر که را دیدم غمی دارد ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد...         زیبا امد زیبا شوی... درجام می مینا شوی... طوفان که سهله دریا شوی دیگر نمیخواهم تو را... املام بیثطه... با غرور میگم تاجی ام💙🔥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت نباید شکاک باشه .

چون در هر فامیلی از این ادم وجود داره  . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2728

پسرعمه ات بهتون هیچ حسی نداره فقط میخواد با این کاراش خانوادت و شوهرت بهت شک کنه یجورایی میخواد تلافی کنه انگار

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»
2738

🤣🤣 بده شوهرت یه فصل کتک بزنه این پسرو که دهنش سرویس شه، خب براش زن بگیرید ، 

خونسردم وقتی دعوام کنی ، خونگرمم وقتی دوستمی ، جوک دوست دارم ، اینجا هم همش جوک میگم ، دلم واسه کارای بدم شکسته ، کاش برخوردم با کارام از رو احساس بود نه عقل 💔 مدارج عالی رو در دانشگاه عالی کسب کردم. با پسری که عاشق چشماش شدم،ازدواج کردم❤️ از شب عقد تا الان فقط گریه کردم 💔 داره میگذره ، ولی سخت میگذره💔 الهی شکر ❤️

واقعا آدم از دوست داشتن و جلب توجه به متاهل چه هدفی می‌تونه داشته باشه 

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 

تاپیکات همه مثل همن😐 همشون با این مضمون😑 تا حالا راه حل پیدا نکردی از این ب بعد هم پیدا نخواهی کرد باتچکر😑✋

شست باران همه ی کوچه خیابان ها را... پس چرا مانده غمت در دل بارانی من🍂

من تو سایت معروفم به حس ششم و میگم که این داستان شما چیزی جز گزافه گویی و طلب توجه نیست🙂

این سایت واقعا ارزششو نداره سعی کن زندگی واقعیتو بهتر کنی و رفتار های بچگانه و سطح پایین رو کنار بذاری💚

2706