2737
2739
عنوان

سرطان سینه دارم آیا؟

79 بازدید | 5 پست

سلام یک مدته سینه ام درد میکنه

یک ماه درد داشتم و ۵ روز بود ک ساکت شده بود دوباره دردش شدید شده

شیر میدم

موقع شیر خوردن بچه ب هیچ وجه دردی ندارم. ولی اگر سینه ام تکون بخوره درد میگیره...

ترشح خونی هم خیلی کم داشتم

خطرناکه ب نظرتون؟

پوست پرتقالی و تغییر شکل و... هم ندیدم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دردناكه بودن اولين نشونه اينه كه نخير سرطان نيست خوشبختانه 🌼

اره یبار رفتم گفت چون درد میکنه سرطان نیست

اون موقع مجرد بودم چیز سنگین بلند کردم خونریزی کرد سینه ام

میگم اگه چیزی نیی الکی دکتر نرم هان؟😅

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728
ممکنه غده شیری سفت شده باشه ولی برای خیال راحت حتما فردا برو ی دکتر 

هیچ وقت شیرم ب حدی نبوده ک سرریز کنه اصلا

اره یبار رفتم گفت چون درد میکنه سرطان نیست اون موقع مجرد بودم چیز سنگین بلند کردم خونریزی کرد سینه ...

شما دكتر رو برو ضرري كه نداره اما خيالت راحت باشه هيچي نيست

🚫☠️لطفا درخواست دوستی ندید👻🚫