2752
2734
عنوان

بین این دوتا شغل کدوم بهتره ؟؟؟

117 بازدید | 4 پست

ربطی بهم ندارن 

دوتا شغله دیگه می خوام مقایسه کنم 

آزمون فرهنگیان بهم گفتن ثبت نام کن حالا نکردم گفتم دوست ندارم 

الان پشیمونم میگم کاش ثبت نام میکردم 

کنکور تجربی میدم دارو می خوام 

دانشگاه فرهنگیان بهتره یا داروسازی ؟

می خوام فکرم آروم بشه هعی میگم حیف شد کاش امسال فرهنگیانم ثبت نام میکردم حتی 

چون از اینکه چیزی یاد بدم بدم نمیاد دوست دارم 

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
دارو خودت بهتره 

میشه بگید از چه نظر؟ 

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

صد درصد دارو بهتره هم اینکه خیلی محدودیت نداره هم درامدش بیشتره هم پرستیژش بیشتره هم اینکه تو جامعه تو سری خور نیستی 

فرهنگیان بخوای بری دیوونه میشی اول که از هفت خوان رستم باید رد شی اگر کنکور قبول شدی تازه میری مصاحبه اگر قبول شدی تازه میان تحقیق اگر قبول شدی مراحل پزشکیشو باید رد کنی اگر قبول شدی تازه میری دانشگاه یه حقوق بخور نمیر میگیری تا اخر عمرتم باید با دانش اموز سر و کله بزنی جنگ اعصاب بگیری همون دارو بهتره

صد درصد دارو بهتره هم اینکه خیلی محدودیت نداره هم درامدش بیشتره هم پرستیژش بیشتره هم اینکه تو جامعه ...

دقیقا منم به همین دلایل گفتم دوست ندارم ثبت نام نکردم