2752
2734
عنوان

نی نی یار کاربریم حذف کن لطفا

36 بازدید | 5 پست

لطفا کاربریم حدف کنید ممنونم 

@نی_نی_یار_پنج    

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی 

سلام اول تاپیک اخرمو بخونین بعد بگین لغو کنم یا نه

الان لغو بشین صفحه تون باز می مونه فقط دسترسیتون به سایت بسته میشه

سلام اول تاپیک اخرمو بخونین بعد بگین لغو کنم یا نه الان لغو بشین صفحه تون باز می مونه فقط دسترسیتون ...

یعنی چی من نمیخوام تاپیکام کسی ببینه 

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی چی من نمیخوام تاپیکام کسی ببینه 

دیگه لغو مثل قبل نیست صفحه تون همینطور باز می مونه انگار که اصلا لغو نشدین تاپیکهای مهمتون رو بذارین تو تاپیک حذف براتون پاک کنن

دیگه لغو مثل قبل نیست صفحه تون همینطور باز می مونه انگار که اصلا لغو نشدین تاپیکهای مهمتون رو بذارین ...

خصوصی یه پیام دادم میشه بازش کنید برام مهمه خیلی 😭😭😭😭کاربری دومم الان ترکونید  میخوام اون نبینه کسی یه اشنا پیدا شد اخه این جور ترکوندن به چه درد میخوه خودم نخوام بیام که کلا نمیام انقدم زیاده تاپیکا شخصیم نمیتونستم همه رو جدف کنم