2733
2734
عنوان

شما از این حرف چی برداشت می کنید؟

152 بازدید | 18 پست

با عروس خواهرم داشتم صحبت می کردم.  

گفتم (قبل از ازدواج بدنم به بدلیجات حساس نبود. بعد ازدواج تا بدل میندازم،  سریع خارش میگیرم.) 

عروس خواهرم گفت( من برعکس شمام.  بعد ازدواج طلا میندازم،  بدنم خارش میگیره.  طلافروش گفت طلاهایی که برات میخرن عیارش پایینه) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی داشت تیکه غیر مستقیم به خانواده شوهر مینداخت ک عیار طلاهام پایین بود..

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2731
2740

من باشم نمیفهمم تیکه انداخته الان از حرف بچه ها متوجه شدم با خودم میگفتم بیمنظور یه چیزی گفته

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
من باشم نمیفهمم تیکه انداخته الان از حرف بچه ها متوجه شدم با خودم میگفتم بیمنظور یه چیزی گفته

منم اول نفهمیدم.  ولی گذاشتم به حساب بچگیش.  چون حتی شوهرمم میگه بچست.  متوجه نمیشه.  باهاش حرف نزن

وآسه این سن خیلی زیاده حرفاش  مگه خواهرت بدل یا عیار پایین براش طلا برده؟ ولی حرفشو به خواهرت ...

نه والا.  از آشنای خودشون سرویسشو خریدیم.  بعدش هم کادو همش سکه میدادن

2706