2752
2734
عنوان

پدر شوهرم شنید

20 بازدید | 32 پست
سلام دوستان، امروز یه اتفاقی افتاد، من خونه پدر شوهرم زندگی میکنم، امروز مادرشوهرم رفته مسافرت ، ظهر جاریم زنگ زد داشتیم دردو دل میکردیم باهم که پدر شوهرم اومده خونه( ما طبقه اولیم اونا دوم از جلو خونه ما رد میشه اونم عین یه سایه میره و میاد حتی صدای درو نمیشنوم انگار میخواد دزد بگیره) خلاصه داشتم راجع به پدر شوهرم حرف میزدم که سر فروش خونه مشترکمون خون به جیگر کرد مارو و فکر کنم شنیده شما جای من بودید چیکار میکردید.
دنیا اگه نخواد... حتی خدا نخواد...من عاشق توام.
من خجالت میکشیدم
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم با خواهر شوهرم یه جا زندگی میکنم یه بار با شوهرم دعوام شد درو باز کرده بود داشت گوش میکرد منم بلند گفتم این فضول خانومم تا صدا میشنوه درو باز میکنه اونم شنیده بود البته من از قصد بلند گفتم😆😆😆😆
یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که انقد تحمل داشتم.
توکه میدونی گوش وایمیستن جایی صحبت کن صدا بیرون نره برو توی اتاق خواب یا جایی که از در ورودی فاصله داره
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
پدر شوهرت خودش هم نمیشنید جاری ات اطلاع رسانی میکرد
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ...چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که می گوید باش پس [بی درنگ] موجود میشود
جالب اینجاست منو جاری خیلی أهل این حرفا نیستیم اونم دختر خوبیه و زجر کشیده دیشب پشیمون بودن خواست یه کم درد دل کنه از بس مادر شوهرم رفت و اومد بیچاره خفه شد، صبح زنگ زد گله کنه ازش که منم داشتم میگفتم تنها نیستی ماهم از اینا کم بد بختی نکشیدیم که...
دنیا اگه نخواد... حتی خدا نخواد...من عاشق توام.
2706