2737
2739

خانوما اکثرا منو می‌شناسید شوهرم بیمار روانیه دیروز تلویزونی که با بدبختی و قسطی خریده بود رو از پنجره طبقه بالا انداخت توی کوچه پودر شد توروخدا خواهرانه بگید چیکار کنم یه بچه ۴ ساله دارم شوهرم خیلی حالش بده و سابقه بستری داره و شوک مغزی شده حالتاش و حرفاش و گفتارش خیلی غیر عادی کارایی میکنه که تو ذهن آدم سالم نمیگنجه ترسیدم به بچه آسیب بزنه خونه رو ترک کردم به نظرتون برای طلاق اقدام کنم ؟سه ساله که همینه خوب نمیشه درست نمیشه خانوما تو این زندگی پیر شدم هرکاری از دستم برمیومد کردم نمیشه بخدا نمیشه بگید چیکار کنم ....

دانش آموخته طب سنتی🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

واقعا میپرسی؟

الان این زندگیه داری؟

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

متاسفانه پسر خوارشوهرم دچار این مشکل شده دراثر ضربه مغزی.منتظر نشو جدارشو خیلی سخته اما بحاطر امنیت خودتون میگم

آنلاین شاپ دارم 😍 باقیمت مفت  لینک خواستی بفرما .    خوشگل بودن خوبه ولی خوب بودن خوشگلتره :)