2733
2734
عنوان

بدویین بیایین💗

42 بازدید | 10 پست

همین الان بزرگترین ناراحتیتون یا دغدغتون چیه؟🥲🧸

لاتَخَف وَ لاتَحزَن، إِنّا مُنَجّوكَ‏ خدا میگه:‏نترس، نگران نباش، آخه من که نمیزارم این‌طوری بمونه🙂❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکه بابابزرگم از پیشم رفته و کاشکی دیروز میرفتم میدیدمش که انقدر داغ نبودم

کِی فوت کردن؟ امروز؟

لاتَخَف وَ لاتَحزَن، إِنّا مُنَجّوكَ‏ خدا میگه:‏نترس، نگران نباش، آخه من که نمیزارم این‌طوری بمونه🙂❤
تنهایی وزندگی با ی ادمی ک ن حسی دارم بهش فقط بخاطر بچه هام از مزگ هم بدترهههه

تآ کِی ؟میخوای ادامه بدی و ناراحتت کنه

اوهوم دیروز میخواستم برم بیمارستان ببینمش تصادف کرده بود تو کما بود

خیلی بده منم پدربزرگم آخرین روز حس کردم ک آخرین باره میبرمش همینجور یهویی گفتم بغلت کنم

دو ساعت بعد حالش بد شد بردن بیمارستان گفتن فوت کرده🥲

اون یکی پدربزرگمم دو روز آخر فراموشی گرفته بود روز آخر من بهش می‌رسیدم و فرداش فوت کرد کاش بیشتر پیششون میموندم لحظه آخری...🥲

خیلی بده منم پدربزرگم آخرین روز حس کردم ک آخرین باره میبرمش همینجور یهویی گفتم بغلت کنم دو ساعت بعد ...

من زه خاطر یه مشکلی نزدیک به 8 ماه بود ندیده بودمش و شدیدا به هم وابسته بودیم دیروز یه لباس براش خریدم که بعداز به هوش اومدنش به عنوان روز پدر کادو بدم که اینطوری شد 💔

من زه خاطر یه مشکلی نزدیک به 8 ماه بود ندیده بودمش و شدیدا به هم وابسته بودیم دیروز یه لباس براش خری ...

چقدر بدددد😔😔😔😔ناراحت نباشید همه چی خوب میشه 🥲♥️