2733
2739
عنوان

خدای من

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 87 پست

چقد ذوق دارم اون لباسای پسرونه ی کوچولویی ک توبقچه پشت کمد دیواری قایم کردم تن محمد امینم ببینمشون

یعنی میشه؟

امین منم اون سرهمی سرمه ای رو بپوشه

یا اون سرهمی جلقه دارو؟

میشه خدایا؟

میشه خواهش کنم‌ک بش؟

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2731
باردارم ۹ هفتمه

عزیزممممممممممممم خداروشکر 

مبارک باشه

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
عزیزممممممممممممم خداروشکر  مبارک باشه

دعا کن ابجی دعا کن پسر باشه قلبم داره میترکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برامنم دعا کنی🙂میگن وقتی زن باردار دعا میکنه نی نی توی دلشم دعا میکنه😊

انشالله بحق حضرت علی اصغر خدا هرچی میخوای بهت بده انشالله مصلحت خدا با خواسته ی دلت یکی باشع

برات صلوات فرستادم

وتوحید خوندم

انشالله حاجت رواییت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

عزیزم حاجتت خیر باشه انشاالله فکر کردم اصلا بچه نداری ، ولی بهونه دست کسی نده یعنی چی اینقد خودت اذیت میکنی چون شوهرت پسر دوس داره بااین روال پیش بری ک اوضاعت خدای نکرده بهم میریزه بهونه دست این یکی اون یکی نده

دعا کن ابجی دعا کن پسر باشه قلبم داره میترکه

وای تو دیگه خیلی بزرگش کردی😐بگو خدایا سالموصالح باشه😶من مجردم ولی بچه پسر دوست داشتم میگفتم خداکنه ازدواج کردم پسر شه بچم ولی یه شب خواب دیدم پسر دار شدم پسرم یکیو کشته😐دیگه پشیمون شدم گفتم هرچی خدا داد🙂

عزیزم حاجتت خیر باشه انشاالله فکر کردم اصلا بچه نداری ، ولی بهونه دست کسی نده یعنی چی اینقد خودت اذی ...

من این تاپیکو برا خودم زدم الان پیام نوشتم اومد تو بروز رسانیا اما خب واقعا دارم اذیت میشم

میشه برام دعا کنی؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40