2733
2734
عنوان

یه نفر اومده پی ویم

122 بازدید | 6 پست

خیلی مشکوک‌میزنه اسم دختر گذاشته میگه تو یه گروه مشترک هستیم( من تو گروه های زیادی نیستم ) و خوب تو تلگرام نشون میده اگه تو یه گروه باشیم میزنه گروه های مشترک به هر حال ولی هیچ گروه مشترکی نزده بود... بعد چیزی که جالبه من کلا تو گروه ها نه چت میکنم نه هیچی خلاصه بدجوری بهش مشکوکم خیلی ام دیر دیر جواب میده ... 

آخه اصلا بر فرض مثال تو یه گروه بوده باشیم چرا باید به من پیام بده محاله تو گروه کم تعدادی بوده باشم ..

خلاصه نمیدونم چیکار کنم اینم زود جواب نمیده یه جورایی مشکوکم که از طرف دوست پسر سابقم باشه ( چند بار به بهونه های مختلف آدم فرستاد پی ویم که برگردم دوباره ) 

از یه طرفم میگم شاید بنده خدا کاری داره ( ولی خوب چیکار می‌تونه داشته باشه با کسی که مثلاً تو یه گروه باهم بودن؟) به نظرتون چی بگم که زود جواب بده استرس گرفتم عجیب  هر چی ام میگم ۲ ساعت مقدمه چینی می‌کنه و می‌ره باز دوباره نیم ساعت بعد میاد یه پیام میده 

ستاره بانو هستم😃یه روانشناس ، همسر یه معلم مهربون(A)❤️نی نی سایتیا خیلی بهم کنارتون خوش گذشت ما رفتیم بای بای😁🙋🏻‍♀️

حسم اصلا بهش مثبت نیست ، یه حس بدی میگیرم ازش 🤦🏻‍♀️تا به حال اینجوری نشده بود از کسی آنقدر حس بدی بگیرم

ستاره بانو هستم😃یه روانشناس ، همسر یه معلم مهربون(A)❤️نی نی سایتیا خیلی بهم کنارتون خوش گذشت ما رفتیم بای بای😁🙋🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه پیام بذار بگو گورتو گم کن هر خری که هستی برو به جهنم بعدم بلاکش کن تا سین زد همه پیاما رو پاک کن دو طرفه بعلاوه پی وی

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  
2731
بلاک کردن سال۱۹۹۹درس شد مردم سال۱۹۹۸

نه خوب کنجکاو شدم کیه و چی میخواد 🤦🏻‍♀️ خدایی کنجکاو بودن آخرش یه کاری میده دستم 

موندم چی بگم که زودتر حرفشو بزنه منو راحت کنه 🤦🏻‍♀️

نه خوب کنجکاو شدم کیه و چی میخواد 🤦🏻‍♀️ خدایی کنجکاو بودن آخرش یه کاری میده دستم  موندم چی ب ...

تو امضات زدی همسر ی معلمی اینجا میگی دوس پسر سابقت میخواد ک برگردی ی زن متاهل چ معنی داره هرکی اومد دایرکتش باش خوش بش کنه اخه .

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤