2733
2739
عنوان

اینجا کسی رژیم خام خواری داره؟

58 بازدید | 3 پست
اینجا کسی رژیم خام خواری داره؟
زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
ده روز رژیم خام خواری رو شروع کردم راضی هستم میخواستم کسی که خام خوار هست رو یشناسم که بتمونم چند تا دستور غذایی ازش بپرسم
زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
چی میخوری تو رژیم
همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگر تهران هستی یک موسسه توی محدوده سیمون بولیوار هست که در مورد خام گیاهخواریه و اطلاعات زیادی بهت میدن، متاسفانه اسمش رو نمیدونم، توی نت جستجو کنی شاید پیدا کنی.
کوتاه ، مثل قصه چشمانت، زندگی یعنی همین
2731