2733
2734
عنوان

شما چطوری از امام رضا حاجت میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56128 بازدید | 201 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی که شفا بخشی و براوردن نیازها از طرف رسول خدا(ص) و سایر اولیا را پس از رحلتشان قبول ندارد فکر میکند که حقیقت انسانها همین بدن خاکی است که میمیردو دیگر کاری از او ساخته نیست در حالی که میدانیم که حقیقت انسان روح اوست و حیات بدن هم وابسته به ان است روح پس از مرگ زنده است و از حال مردمان دنیا با خبر است
حسینِ من….. بیا و این دل شکسته را بخر… حسینِ من…. مسافر جامانده را با خود ببر…. السلامُ علیک یا ابا عبْدالله
2731
2740
خانم محترم کسی که علی رو قبول داره اول باید ولایتش رو قبول کنه شما هنوز نمیدانی عصمت چی هست میگی علی رو قبول دارم اصلا مگه میشه علی رو شناخت؟؟؟ علی رو جز پیامبر و خدا کسی نمیتونه درکش کنه.. مقام امامت رو شما قبول داری ؟؟ علی رو به چی قبول داری امام؟ با خلیفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
مومنانی که با ایمان و عمل صالح و پیمودن صراط مستقیم مراحل کمال را پیمودن و به قرب الهی می رسند پاداشهایی دریافت میکنند که کرامات و عنایات به مخلوقات جلوه کوچکی از ان پاداشها است
حسینِ من….. بیا و این دل شکسته را بخر… حسینِ من…. مسافر جامانده را با خود ببر…. السلامُ علیک یا ابا عبْدالله
2706