2733
2734

برادر شوهر ۱۵سالم پیش ما زندگی میکنهشوهرم میره ماموریت پیش منه ک نترسم و خودشم اینجا درس میخونه(خونشون روستاس مدرسه اونجا ندارن)امشب داشت گریه میکرد ک گوشی ندارم منم دلم سوخت بهش گفتم امشب گوشی دستت ولی تو اینستا نرو ک بستم تموم شه..گفت ن میخام نمونه سوال حل کنم..گفتم باشه..بعش دادم بعد یساعت گفتم گوشیمو بده میبینم بازی دانلود کرده۴۰۰مگ..اونقدر ناراحت شدم دیگ گوشیو بهش ندادم حالا ناراحت شده درو محکم میکوبه..داشتم فیلم میدیدم اومده فیلمو خاموش کرده میگ صداش نمیذاره بخوابم😐چ غلطی کنم من..ب شوهرمم نمیشه بگم غاااطیه

خدایا شکرت.

بازی رو حذف کن و اصلا گوشی رو نده دو سه روز دیگه از سرش میفته

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا براش گوشی نمیخرن؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
2731
بازی رو حذف کن و اصلا گوشی رو نده دو سه روز دیگه از سرش میفته

نمیدونی این بشر چقدر موذیه..اونسری پیش خانوادش میگفت من چند وقته چای نخوردم ماست نخوردم منم جلو همه گفتم ما ک یه سطل ماست تو یخچالمونه..میره گزارش میده منو خراب میکنه

خدایا شکرت.

عزیزم مراعاتش کن ب خدا اوج جوانیه،خب دلش خواسته بازی دانلود کرده ب جان خودت جای دوری نمیره بهاش جدی ولی مهربان باش،جوری ک بفهمه،جدی هستی ولی بهش احترام بزار،

نمیدونی این بشر چقدر موذیه..اونسری پیش خانوادش میگفت من چند وقته چای نخوردم ماست نخوردم منم جلو همه ...

بگو گوشیم خرابه 

چه می‌دونم حافظه ش پره 

گوشیت بیفته دستش بدبخت شدی آخرسر هم مقصر میشی

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....
عزیزم مراعاتش کن ب خدا اوج جوانیه،خب دلش خواسته بازی دانلود کرده ب جان خودت جای دوری نمیره بهاش جدی ...

عزیزم پس من چی..کی مراعات منو میکنه..بخدا گوشیم تا صبح دستشه..تو ماه دوبار بسته میگیرم..واسه پول مثل سگ زحمت میکشم..شوهرم بدهکاره..این بچم تو سن رشده اشتهاش بالاست با پول زحمت خودم وسیله پیگیرم..کی منو میبینه

خدایا شکرت.