2737
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12813799/خانمایی-که-کار-و-پول-ندارناز-زندگشیون-راضی-نیستن-یا-طلاق-گرفتن-بیان

میگن خیلیا با دعای نی نی سایتی ها به حاجتشون رسیدن پس حالا که انقدر دلتون پاکه برای منم دعا کنید🙏🏻❤

سلام 

عزیزم میشه لطفاً بگی الان شرایط مغازه تون چطوری شده 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
سلام  عزیزم میشه لطفاً بگی الان شرایط مغازه تون چطوری شده

سلام هیچی الان که آخر فصل هست بهتره یکم وگرنه خوب نیست در کل

میگن خیلیا با دعای نی نی سایتی ها به حاجتشون رسیدن پس حالا که انقدر دلتون پاکه برای منم دعا کنید🙏🏻❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام هیچی الان که آخر فصل هست بهتره یکم وگرنه خوب نیست در کل

چند وقته باز کردید ؟

منم یه ماهه باز کردم خوب نیست وضعم 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2728
چند وقته باز کردید ؟ منم یه ماهه باز کردم خوب نیست وضعم 

از مرداد شما کجایید

از مرداد شما کجایید

تبریز 

من فکر میکردم رفته رفته وضع بهتر بشه 🥺

تبریز  من فکر میکردم رفته رفته وضع بهتر بشه 🥺

هعی 

نه بدتر شده

ان شاءالله پر روزی باشید عزیزم