2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه شاید نوبت ب نوبت پیام میدن من شنیدم از بهمن ماه ماشین گرون تر میشه فقط دعا کن واسه ماهم بیاد و ...

ان شاءالله هرچی خیره همون پیش بیاد براتون عزیزم

ینی چشماش چه رنگی بود💔
ینی کسی نیست اینجا که اطلاع داشته باشه؟

سلام تو کدوم سایت ثبت نام کنم الانم میشه ثبت نام کرد یا تاریخ خاصی سایتش بازه به همه میدن یا قرعه کشی میشه بهم بگی لطفا 

خدایا من به لطف و کرم تو امیدوارم رهایم نکن❤
سلام تو کدوم سایت ثبت نام کنم الانم میشه ثبت نام کرد یا تاریخ خاصی سایتش بازه به همه میدن یا قرعه کش ...

مهلت ثبت نام الان تموم شده 

معلوم نیس دوباره کِی بیاد

ینی چشماش چه رنگی بود💔
پیگیر هستین؟ اخه چرا نمیاد؟ ما خیلی منتظریم😥

سلام ببخشید  این پیامک برا چ منظوری باید بیاد براتون؟که تایید بشه که شما پول را واریز کردین؟ یا اینکه شما برنده شدین؟

خدایا من به لطف و کرم تو امیدوارم رهایم نکن❤
سلام ببخشید  این پیامک برا چ منظوری باید بیاد براتون؟که تایید بشه که شما پول را واریز کردین؟ یا ...

سلام

من هنوز پول واریز نکردم فقط ثبت نام کردم و توی سایت زده که شما برنده شدین و پیامک تکمیل وجه براتون میاد ولی هنوز نیومده و منتظرم

هروقت پیامک بیاد من ۴۸ ساعت فرصت دارم که تمام مبلغ خودرو رو واریز کنم

و زمان تحویل هم باز مشخص نیست

ینی چشماش چه رنگی بود💔
2706