2752
2734
عنوان

قد و وزن کودک ۵ سال و نیمه

412 بازدید | 14 پست

سلام دوستان

من دخترم ۵ سال و نیمشه

قدش ۱۰۷/۵ وزنش ۱۵/۵ هست.

اینکه لاغره میدونم و مشکلی باهاش ندارم خودمم لاغرم 

قدش نرماله یا کوتاه تر؟؟

اونایی که بچه بین ۵ تا ۶ سال دارین بیاید بگین قد و وزن بچه هاتون چقدره؟؟

خیلی نگرانم

پسرم چهار سالشه ۱۰۸ سانت قدشه هفده کیلو هم وزنشه

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم حس میکنم جثه بچه م به بچه چهارساله میخوره

ماشاا..بچه اشون درشت هست پسرمن نزدیک ۴سالش هست قدش هنوزفکرکنم ۱۰۰نیست ووزنشم ۱۳کیلواینااحتمالاباشه ماشاا..خوراکش هم خوبه ولی ریزهست بعضی بچه هایکدفعه رشدمیکنن اگرسالم وسرحال هست نگران نباشیدیکی درشت ترهست یکی هوشش بیشتریکی زیباتر

ماشاا..بچه اشون درشت هست پسرمن نزدیک ۴سالش هست قدش هنوزفکرکنم ۱۰۰نیست ووزنشم ۱۳کیلواینااحتمالاباشه م ...

دقیقا دخترم مثل من ظریف و استخوان ریزه.من هم لاغرم هم استخوان ریز ولی خوب قدم معمولیه ۱۶۲ هست.دکتر اطفالا هم میگن قد بچه ت معمولیه ولی تو کلاس پیش دبستانی از همه کوتاه تره.پس چجوری معمولیه.همه هم میگن وای چقدر کوچولوعه.شیطنت و جنب و جوششم خیلی خوبه خدارو شکر

دقیقا دخترم مثل من ظریف و استخوان ریزه.من هم لاغرم هم استخوان ریز ولی خوب قدم معمولیه ۱۶۲ هست.دکتر ا ...

من دخترم هم همین شکلی هست ۱۲سالش هست توهم کلاسی هاش ریزترهست ماشاا...دخترهاالان خیلی درشت شدن وگرنه این معمولیه همه یک سروگردن ازماماناشون بلندترهستن برای همین بچه های ماکوچیک دیده میشن واینکه خیلی زودبه بلوغ رسیدن دخترمن نه چندسال پیش چکاپ کامل بردم مشکلی نداشت خداروشکرهوشش بسیربالاماشاا..عالیه درسش الکی هم هی قرص وامپول معلوم نیست عوارضش چی باشه هم بهش ندادم تغذیه اشون خوب باشه وورزش هم بکنن خوب میشن نگران نباشیدمنم قبلاهاخیلی دغدغه ام بودالان دیدم وعوض کردم خیلی چیزهامهم ترهست ببخشیدطولانی شد

من دخترم هم همین شکلی هست ۱۲سالش هست توهم کلاسی هاش ریزترهست ماشاا...دخترهاالان خیلی درشت شدن وگرنه ...

وای ممنونم از دلگرمیتون.دقیقا چون پیش دبستانیه و دختر و پسر مختلط هستن پسرها همه کوچیک دخترا همه از پسرها هیکلی تر و بلند تر هستن.دختر منم هوشش جنب و جوشش فوق العاده ست.یکم تو خوردن گاهی بدغذا میشه اونم مدام دهنشو پر میکنم.ولی باز نگرانم قدش کوتاه بمونه🤕 اصلا نمیخوام خیلی بلند باشه و .... همینکه قدش مثل خودم معمولی باشه راضی ام ولی همش میگم نکنه کوتاه بمونه و به منم نرسه

وای ممنونم از دلگرمیتون.دقیقا چون پیش دبستانیه و دختر و پسر مختلط هستن پسرها همه کوچیک دخترا همه از ...

قربونت نه باباالکی جوش نزن خوب میشه مطمن باش عزیزم انشاا...سالم سلامت باشه وموفق ❤

قربونت نه باباالکی جوش نزن خوب میشه مطمن باش عزیزم انشاا...سالم سلامت باشه وموفق ❤

انشالله.مادر در درجه اول جز سلامتی و آرامش بچه چیز دیگه نمیخواد.انشالله ممنونم عزیزم.خدا گل دختر شما و گل پسرتون رو سلامت و خوش و خوشبخت نگهداره براتون

2706