2752
2734

یه سوالی خیلی ذهنم رو درگیر کرده اگه کسی برای رسیدن به حاجتش انواع و اقسام توسل ها نماز ها و ختم هارو بر میداره مثلمن باید گره گشایی بشه در کارش اما من توی اطرافیانم میبینم خیلیا که اینجوری بودن سال هاس مثلا برای ازدواجشون انتظار کشیدن ولی انگار هر چی بیشتر تلاش میکنن بیشتر از خواستشون دور میشن ولی کسانی که به اندازه این آدم ها توسل نکردن و شاید حتی دین قوی هم ندارن به ارزوهاشون میرسن و راحت تر خدا اون هارو به خواستشون میرسونه حتما صلاح نیست و .. هم نیست چون یکی دو نفر نیستن اکثرا همینن  فقط نگین خدا هر کیو بیشتر دوست داره بیشتر بهش سختی میده چون به گفته خودش توسل و ختم ها برای گره گشاییه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای دعاتون به درگاه پروردگار اصرار کنید 

ولی اگر با اصرار دعاتون مستجاب نشد 

بدونید به صلاح تون نیست و دیگه اصرار نکنید. 

بعد ها اگر خدا بخواد حکمت شو بهتون نشون میده. و اگر نخواد نشون نمیده.

نظر شخصی خودمو میگم

دزدی هم بکنید اگر خدارو هم قبول نداشته باشید با تلاش شاه دزد میشین.طرف دعا میخونه باید تلاش هم بکنه به خواسته اش برسه.هم دین و دنیای خودمون رو باید باهم ببریم جلو وگرنه اینایی که با پول حروم به جایی رسیدن فقط دنیاشون رو انتخاب کردن 

اینکه به چیزایی که میخوایم و نمیرسیم حتما به صلاحمونه،من عمیقا  به این باور دارم

چون تو زندگیم به هر چی که با زور و دعا و چله و.... رسیدیم بعدش مثل چی پشیمون شدم

رنگ واقعیِ آدما رو زمانی میبینی که دیگه هیچ منفعتی براشون نداشته باشی🙂🧡❤️