2737
2739
عنوان

بحث با برادرشوهر

196 بازدید | 5 پست

بچه ی جاریم به دنیا اومده تازگی ، ما نزدیک دوساله هیچ ارتباطی نداشتیم سر چیزای الکی، این آخری هم قبل به دنیا اومدن بچه یه بحثی بین برادرا شد که پای منم وسط کشیده شد، اونا برای به دنیا اومدن بچه من شش سال پیش بیمارستان اومده بودن

ما نرفتیم بیمارستان ، تبریکم نگفتم ، حالا به نظر شما برم خونشون برای تبریک بعد این فاصله و بحث و اینا ، یا که کلا بی خیالشون بشم ، نرم دلم میمونه ، برم فک میکنم سبک کردم خودمو شما جای من چیکار میکردین

منکه قطع ارتباطم خداروشکر

انرژی منفی و نحسیشون از زندگیم دور باشه ان شاءالله

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمان گذشته که اونا اومدن عیادت شما مشکلات پیش اومده وجود نداشته 

اما الان و در زمان حال بحث ها و مشکلاتی هستند که حل نشدن ، اگر فکر میکنید توی این بحث ها و دعوا ها توهینی به شما شده که مستحق اون نبودین و عزت شما رو جریحه دار کردن  ، در این صورت برای عیادت نرید 

اما اگر اینطور نیست اشکالی نداره برید 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics )