2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبلا ها نی نی سایت یه ابهتی داشت...

الان هرکی یه گوشی دست گرفته عضو شده...

آقایون توی سایت چه میکنید؟؟؟؟؟

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️ چیزی به زبون نمیارم اما حسرتش داره اذیتم میکنه...خدایا به همه اولاد سالم و صالح بده...به منم بده🌱
قبلا ها نی نی سایت یه ابهتی داشت... الان هرکی یه گوشی دست گرفته عضو شده... آقایون توی سایت چه میکن ...

ق‍‌ب‍‌ل‍‌ن #ه‍‌ف‍‌ت‍‌اد درص‍‌د ب‍‌دن ان‍‌س‍‌ان از #اب ت‍‌ش‍‌ک‍‌ی‍‌ل م‍‌ی‍‌ش‍‌د ، ال‍‌ان #ف‍‌ک‍‌ر و خی‍‌ال!
قبلا ها نی نی سایت یه ابهتی داشت... الان هرکی یه گوشی دست گرفته عضو شده... آقایون توی سایت چه میکن ...

سایت عمومیه و ورود آقایون مجاز

اگر ممنوع هست ادمین بگن اکانت هامون رو ببندیم  

کاربر آقا 🕳حس میکنم عشقه دردی که دنیامو بغل کرده
سایت عمومیه و ورود آقایون مجاز اگر ممنوع هست ادمین بگن اکانت هامون رو ببندیم    

اینجا یه سایته برای خانم ها

اگه رسیدگی میشد خیلی بهتر بود

ولی چه کنیم که این اقایان باید از همه چی سر دربیارن و همه جا اعلام حضور کنن...

واقعا خودتون خجالت بکشید!!!

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️ چیزی به زبون نمیارم اما حسرتش داره اذیتم میکنه...خدایا به همه اولاد سالم و صالح بده...به منم بده🌱
اینجا یه سایته برای خانم ها متاسفانه اگه رسیدگی میشد خیلی بهتر بود ولی چه کنیم که این اقایان باید ...

اگر اعتراضی دارید به مدیران سایت بگید نه به ما

تا اونجا که اطلاع دارم عضویت آقایون مجازه وطبق قوانین سایت تبادل نظر میکنیم

روز خوش🙏🏻🌹

کاربر آقا 🕳حس میکنم عشقه دردی که دنیامو بغل کرده
اینجا یه سایته برای خانم ها  اگه رسیدگی میشد خیلی بهتر بود ولی چه کنیم که این اقایان باید از ...

حالا مگه بنده خدا چی گفت که سر صبح گارد گرفتی !! 

داره میگه موتور . زنا تاپیک جنسی میزنن مردا توش جولان میدن، اونارو جمع کنین☺️

حالا مگه بنده خدا چی گفت که سر صبح گارد گرفتی !!  داره میگه موتور . زنا تاپیک جنسی میزنن مردا ...

اصلا توی سایت نباید باشن

چه تایپیک خوب چه بد

😂😂😂😂اگه سریع نیایم چیکار میکنی🤣

🙂دیگه به این دنیا اعتمادی نیست،ارزوم اینه تو این سن مستقل شم دستم تو جیب خودم باشه،حتی اگه حقوقمم چندر غاز باشه،این دنیایه روز خوش بهم بدهکاره،کاش ی روزی ب خاسته هام برسم هعی😞تروخدا برام دعا کنید خیلی شرایطم سخته
2706