2733
2734

کافیه یک نفر سرماخورده از کنارم رد شه سریع مریض میشم دیگه خسته شدم از اول زمستون مریض میشم تا عید 

حتی ماسک هم میزنما ولی بی فایدست خیلی رعایت میکنم ولی اونایی که رعایت نمیکنن همیشه سالمن من مریض😐

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شلغم و دارو امام کاظم و جوشانده بید و صبح ناشتا یک قاشق عسلو ۷ تا سیاه دونه هم جلوگیری میکنه هم سیستم ایمنیو قوی میکنه

من بابام عطاری داره خواهرم طب اسلامی خونده همیشه وقتی مریض میشیم از این چیزا میخوریم

در نتیجه هممون دو سه سال یک بار مریض میشیم

2728

قبل این که مریض بشی یه دوره کامل شربت ایمیونس بخور، بعد هم قبل این که جاهای شلوغ بری یا اگه رفتی بعدش بلافاصله بخور، موثر

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2738
شلغم و دارو امام کاظم و جوشانده بید و صبح ناشتا یک قاشق عسلو ۷ تا سیاه دونه هم جلوگیری میکنه هم سیست ...

سلام عزیزم یه لطفی میکنی از خواهرت یا پدرت بپرسی واسه برگشت ادرار یا هیدرونفرز خفیف دختر بچه ۴ ساله چکار باید کنم یه دنیا ممنونت میشم

سلام عزیزم منم قبلنا مثل شما هرسال سرما میخورم اما دو سه سال پیش رفتم یه قرص ویتامین سی با روی بود

خریدم قرص خوب هم خریدم خوردم دیگه از شر سرماخوردگی راحت شدم 

پس اگه خواستی قرص ویتامین بخری حتما یادت باشه قرص خوب باشه ک اثر داشته باشه