2737
2734
عنوان

خانوما یه مشورت

64 بازدید | 10 پست

بچه ی جاریم به دنیا اومده تازگی ، ما نزدیک دوساله هیچ ارتباطی نداشتیم سر چیزای الکی، این آخری هم قبل به دنیا اومدن بچه یه بحثی بین برادرا شد که پای منم وسط کشیده شد، اونا برای به دنیا اومدن بچه من شش سال پیش بیمارستان اومده بودن

ما نرفتیم بیمارستان ، تبریکم نگفتم ، حالا به نظر شما برم خونشون برای تبریک بعد این فاصله و بحث و اینا ، یا که کلا بی خیالشون بشم ، نرم دلم میمونه ، برم فک میکنم سبک کردم خودمو شما جای من چیکار میکردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه بحثتون جدی نبود،حتما برو چشم به راهن،بعدها هم آشتی کنین تا آخر عمر میخواد بزنه به سرتون که واسه ...

جدی که یه حرفایی بین برادرا شد سر ما زنا، هر کدومم پشت زن خودش در اومد ، ولی یاد این میفتم که اونا برای ما اومدن عذاب وجدان میگیرم

تا چهلم وقت داری،تازه خیلیا بعد از چله میرن که هم مادر حالش بهتر شده هم بچه کمی جون گرفته و نافش این ...

مرسی که جواب دادی، من حتی زنگم نزدم یهویی حضوری برم ضایع نیست؟

2740
مرسی که جواب دادی، من حتی زنگم نزدم یهویی حضوری برم ضایع نیست؟

قبلش زنگ بزن هماهنگ کن که میخواییم بیاییم،مزه دهنشم میفهمی که دوست دارن که شما رو ببینن یا نه؟!بعدا با خیال راحت کادو رو بگیر و برو که

قدم نی نی خوب باشه و رابطه ها از سرگرفته شه🥰😘

👨‍👩‍👧