2737
2739

شوهرم میگه ثبت نام نمیکنی منم مقاومت کردم گفتم رشته ام باسه ثبت نام میکنم .میگه میزی نمیدن نرو حای اسمتو هم بنویسی قبول میشی من نمیزارم بری .منم گفتم خب من علاقه دارم.تو روستا هستیم میگه اخه به چی میری و میایی بچه ها می میشن هنوزم داره داد میزنه از اتاق بغلی.زنگ زد برادرم که خواهرت حالیش نیست بیا جمعش کن .برادرم گفت خب بزار بده آزمون را بده بلکه قبول نشد بازم قبول نکرد میگه نه قبول میشه 

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودش چی خونده و چکار میکنه؟تو چی خوندی؟

پرستاره 

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 
2740
همه مردا آرزوشون زنشون معلم باشه

تا چند روز پیش راصی بود امروز رفته بیرون نمیدونم کدوم مردی چیزی گفته 

خب تو میتونی قبول کنی تو روستا درس بدی که خود آ پ هم از خداشونه اسی به نظرم شوهرت داره هوچی بازی در ...

میگه میری روستاهای اطراف با چی میری و میایی .هزار بهانه میاره.میگه ۸ تومن پول میمونه برات تورم هم زیاده خرج رفت امدت .غذای بچه ها 

قبل ازدواج اجازه کار بگیرین حتما

گرفته ام در عقد نامه ام است حتی پدر شوهرم گفت فقط معلمی تمام شعل آرایشگری و خیاطی نه