2752
2734
عنوان

سارا و فرهاد با هم رابطه نداشتن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 96 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرهاد نسبت به سارا احساس مسعولیت میکرد و فقط میخواست به همین خاطر طلاقش نده ! اونوقت این چه احساس مسعولیتیه که یه زن و بیاری تو خونه ت ولی بهش از نظر جنسی توجه نکنی ، نیاز جنسی هم بخشی از نیاز عاطفیه. هر زنی این نیاز و از شوهرش میخواد. اینکه زنی وبیاری تو خونه ت و بهش از اون لحاظ محل ندی به خاطر علاقه ت به زن اولت و با این حال نخوای طلاقش هم بدی که ته نامردیه نه داشتن احساس مسعولیت.
یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه بعد دوستت نداشته باشه بعد دوباره دوستت داشته باشه یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه دوستت داشته باشه و بعد دیگه هیچوقت دوست نداشته باشه
2731
من که ندیدم خوشبختانه ولی قسمت آخرش و فقط دیالوگ هاشون و شنیدم و پیش خودم گفتم چقدر چرت. امکان نداره یه مرد و زن سالم با هم یک سال زیر یه سقف باشن بدون رابطه. اونایی هم که اینطورین یا زن مشکل داره یا مرد از لحاظ جنسی ناتوانه
یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه بعد دوستت نداشته باشه بعد دوباره دوستت داشته باشه یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه دوستت داشته باشه و بعد دیگه هیچوقت دوست نداشته باشه
اخه فرهاد به ساراهم توجهی نمیکرد اون اوایل که بهوش اومده بود, و اینکه سارا وقتی فهمید فرهاد سرکار نمیره و میره بیمارستان کفری شد چرا؟؟؟ خیلی چرت بود, مگه میشه رابطه نباشه
بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره