2737
2739

من دوره شو گذروندم

مدل میخوام پیج مو بزنم

سالندار

میگه

دستگاه و ماسک برند لازمه داشته باشی و پیج برای تبلیغ

کسی نمیاد پیشم مدلم شه هزینه شم زیر۱۰۰ گذاشتم

هزینه اجاره ندارم..درصدی میتونم کار کنم..

هرسالنی رفتم شماره گرفتن دیگه تماس نگرفتن 

به نظرشماچکار کنم

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) دعاکنید🤍خدایا کمکم کن زخمایی که تو قلبمن التیام بیابین جزتو پناهی ندارم🤍شاید منم خوب شدم یه روزی..باوجود زخمام به خودم افتخار میکنم

اگه کارت واقعا خوبه مثلا تو کانال های دانشگاهیی پیام بده تخفیف ویزه دانشجو   چند نفر که شدن با سالن هماهنگ کن ببر اونجا

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان منم فیشال کاره  خیلی همه چیش گرونه و متاسفانه بین مردم جا نیافتاده

چه دستگاهی داره؟؟

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) دعاکنید🤍خدایا کمکم کن زخمایی که تو قلبمن التیام بیابین جزتو پناهی ندارم🤍شاید منم خوب شدم یه روزی..باوجود زخمام به خودم افتخار میکنم
2740
اگه کارت واقعا خوبه مثلا تو کانال های دانشگاهیی پیام بده تخفیف ویزه دانشجو   چند نفر که شد ...

تو گروه دانشگاه.. گروه خانمای شهرم.. گروه باشگاهی که چندسال پیش میرفتم..تو دیوار شیپور تبلیغ گذاشتم کسی نیومده اصلا..

فقط میان قیمت آدرس می پرسن میرن..

بعضیاشون میگن فردا میایم نیومدن..

سرکارم میذارن الکی..

دیشبم یکی شون گفت میام یه مبلغ ناچیز بیعانه خواستم قبول نکرد نیومد..

هیدروفیشال نقاب ال ای دی یکی دیگم دارع اسمش یادم نیست ابزاردماساژ صورتم همه رو داره

چه خوب😍😍

برندشم میدونی چیه؟

نه عزیزمـ اخه واسه مامانمه من خیلی سر رشته ندارم

مرسی عزیزم

تو گروه دانشگاه.. گروه خانمای شهرم.. گروه باشگاهی که چندسال پیش میرفتم..تو دیوار شیپور تبلیغ گذاشتم ...

سوره واقعه بخون 

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
اسی کسی که اولین بار بخواد انجام بده چی بهش پیشنهاد میدی؟

بستگی داره به نوع پوست وعارضه ش و هدف مشتری..

برای اولین بار اسید تراپی انجام نده و از تمیز بودن وسایلش مطمئن شو

2706