2737
2734

چیشده

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

همه ما پر از درد مشکل هستیم

مال همه هم دو کیلو هست، اما فقط یکی دو کیلو میوه استوایی

یکی دو کیلو موز

یکی دو کیلو گوجه

یکی دو کیلو پیاز

........

باید صبور باشیم.

فکر کن تمام عمر توی فقر باشی، شوهر بداخلاق بد دهن با چند فرزند، بعد کلی تلاش صبر کنی نتیجه میوه هات ببینی، اما یهو بمب میفته وسط زندگیت..... قبل از این ماجرا دو خطی فکر میکردم خیلی مشکل دارم اما دیدم نه ندارم. نه بخاطر اینکه این خانوم مشکلات زیاد و بیشتر از خانواده من داشتن، نه.. بلکه بخاطر اینکه دیدم با تمام مشکلات بازم صبور آروم هستن.ممکن تو خلوت بی تابی کنند اما در برابر دیگران مثل کوه هستن.

امیدوارم متوجه حرفام بشید.

بهتون قول میدم صبر کنید ، آرامش بیشتر خواهید داشت. تا اینکه با عدم صبر خودتون بیمار مریض کنید مثل من و امثال من.

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.