2733
2734
اععع خیلی ممنون  اینو یکی بهم پیشنهاد داده بود اسمشو یادم رفته بود.

خیلی خوبع خودم استفاده کردم راضیم ازش .

من روزی چهارتا میخوردم همراه با عرق یونجه  مالت جو  جوانه گندم .

من بینیم گوشتی هستش  دکترم گفت که قرص چاقی نخور کورتن دارن  و خودم میترسیدم که پف باشه و بینیم برگشت داشته باشه. ولی طوری نشد .

من از خرداد ماه تا مرداد مصرف کردم و تدرجی قطع کردم  و الانشم هرازگاهی میندازم. ماهی دو بار یدونه 

مقویم هست  سالمندا هم میتونن مصرف کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂 مگه هرچی داروخونه داشته باشه خوبه ؟! همچین قرص هایی رو باید دکتر تجویز کنه اونم دکتر درست حساب ...

نه من خودم خوندم تکنسین دارویی رو چیزی بدی نیست

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2728
سانستول کسی مصرف نکرده ؟

اونم خوبع من خوردم اما باید بنظرم حداقل ی ماهو کامل بخوری تا نتیجه بگیری

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

شیکوریدین هم گیاهیع قرصه

مولتی ویتامین مینرال 

2738
سانستول قرص سلن پلاس شیکرودین یونی زینک اسماویت من اینارو شنیدم خوبن ولی خب نمیدونم ...

شیکوریدین اشتها اورع دیگ

اونا دیگ تقویتیه و جذب میکنه هرچیزیو ک میخوری