2733
2734
خب نصب می‌کنم صرافی چیزی  اسم چند تا صرافی هم آورده داخل صحفه که بی ت کوین باهاش قرار داد بسته

نمیشه انتقال داد برا منم اومد اولش میگه ۵۰دلار واریز کن بعد واریزم میگه باید ۴۰۰دلار واریز کنی انتقالش بدیم دروغه واسه خیلیا اومده فقط چند تا فحش آبدار انگلیسی بده بلاکش کن

خب نصب می‌کنم صرافی چیزی  اسم چند تا صرافی هم آورده داخل صحفه که بی ت کوین باهاش قرار داد بسته

تا حالا خرید فروش ارز نداشتید؟

احتمال زیاد این پیام سرکاریه ممکنه هک بشید 

کاربر آقا 🕳حس میکنم عشقه دردی که دنیامو بغل کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نمیشه انتقال داد برا منم اومد اولش میگه ۵۰دلار واریز کن بعد واریزم میگه باید ۴۰۰دلار واریز کنی انتقا ...

پیام داخل واتساپ فارسی نوشته بود 

یعنی اصلا نمیشه انتقال داد؟ 

رمز و اینا همشو دارم

آخه من کیف پول و اینا هم هیچی ندارم

خب تراست ولت نصب کن

با گوشی خودت نه با گوشی که اصلا باهاش کار نمیکنی و توش هیچی‌نداری انتقال بده به کیف پولت بعد با همون گوشی تو صرافی نوبیتکس ثبت نام کن و کلا شما ه کارتی که توش پولی نداری و میدونی قرار نیس ازش استفاده کنی 

کلا از گوشی و شماره کارت و ....این چیزایی که بعد مورد استفاده قرار نمیگیره کارتو انجام بده 

ولی کلاهبرداریه جدی نگیر بنظرم

در کشوری که افرادی بی سواد به ثروت های بی حساب رسیده اند، چه نیازی به آموختن است ؟
2706