2737
2739

سلام مامانای گل 

۸ ماهه باردارم جنینم خیلی سکسکه میکنه بنظرتون باید برم به دکترم بگم ؟؟؟ نگران کننده اس  😕 اخه دیروز ۴ مرتبه سکسه کرد ، الانم بیدار شدم سکسکه کرد 

سوزش معده دارم ممکنه مرتبط با اون باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
😅😅😅 نه عزیزم تو یه مطلب خوندم یه جورایی تمرین تنفسه  نگران نباش برای منم زیاد سکسکه می‌کرد ...

اره مطالب رو خوندم تمرینه تنفسه اما خوب دفعات زیاد شد گفتم نکنه بخاطر گرسنگی یا سوزش معده من باشه 😕 

حس میکنم یجا گیر کرده و قسمت شکمم سفته میگم نکنه اذیته اینجوری میشه 😕 

تو ماه استرسم زیاد شده 

اره مطالب رو خوندم تمرینه تنفسه اما خوب دفعات زیاد شد گفتم نکنه بخاطر گرسنگی یا سوزش معده من باشه 😕 ...

نمی دونم

والا خودم هم همینم 

همه اش تمرکز کردم روی بچه و خودم و کوچکترین تغییرات رو میترسم 

امروز از صبح رنگم قرمز شده و احساس می کنم کف دستم یکم ورم کرده 

نگرانم همه اش 

کاش زودتر این هفته هم تموم شه و بچه ام رو به سلامتی بغل بگیرم 

نمی دونم والا خودم هم همینم  همه اش تمرکز کردم روی بچه و خودم و کوچکترین تغییرات رو میترسم&nb ...

عزیزم الهی که بسلامتی زایمان کنی و نی نی قشنگتو بغل کنی 😍 

برای منم خیلی دعا کنید 🙏 من که هنوز کلی مونده و زایمانم مشخص نکردم و میترسم 

انقدر هم استخون لگن و کمر و پاهام درد میکنه از درد شبا خوابم نمیبره

عزیزم الهی که بسلامتی زایمان کنی و نی نی قشنگتو بغل کنی 😍  برای منم خیلی دعا کنید 🙏 من که هن ...

وای وای نگو 

تازه روزهای آخر بدتر هم میشه 

انگار تمام دردها بهت حجوم میارن 

خیلی سخت می گذره 

من از اول بارداریم بیشتر استراحت کردم ولی از دیروز که وارد ۳۸ هفته شدم دیگه به شوهرم میگم پاشو تا بریم بیرون که من اگر همین طور بمونم تو خونه و تمرکز کنم روی خودم یه بلایی سرم میاد 

وای وای نگو  تازه روزهای آخر بدتر هم میشه  انگار تمام دردها بهت حجوم میارن  خیلی س ...

به منم گفتن ۳۶ هفته به بعد برم پیاده روی  چندبار رفتم شکمم سنگین شد و درد گرفت گفتن زوده 

ورزش هم دادن که تو خونه انجام بدم اما اینقدر کار هست که ما هم با این وضعیت تا اون کارو انجام بدیم دیگه تایم و جون برا ورزش نمیمونه 😁