2737
2734
عنوان

ابروهامومیکروزدم ولی پاک شدن.

62 بازدید | 6 پست

پنجشنبه هفته ی پیش میکروکردم ابروهامو.هنوزنشستمش حموم میرم نمیزارم به اون قسمت اب بخوره.تاج ابروپاک شده دماش مونده اونم بافرچه ابرولابه لای ابرومونگاه میکنم خبری ازخط میکرونیس احساس میکنم همون رنگ اولی که موقع زدن توابروپخش شده اونه بشورم میره.چرااینجوری شدپس.خیلی دوسش داشتم.

برو بهش بگو درستش کنه

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفته ترمیم بیاد.اخه توترمیم برم میمونه؟ساهمینجوری میخوادبریزه

ترمیم بیا چیه خواهرم ترمیم برای وقتیه ک تو میکروت مونده باشه و کمرنگ شده باشه وقتی الان یک هفته اس پاک شده مگ پولت حرومه برو بگو این اتفاق افتاده تا برات درست کنه بعدا بهش بگی قبول نمیکنه ها

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
 ترمیم بیا چیه خواهرم ترمیم برای وقتیه ک تو میکروت مونده باشه و کمرنگ شده باشه وقتی الان یک هفت ...

پس میرم حتما.خودش گفت ممکنه چندتارش پاک بشه توترمیم درست میشه.این همش پاک شد

پس میرم حتما.خودش گفت ممکنه چندتارش پاک بشه توترمیم درست میشه.این همش پاک شد

برو عزیزم پولت ک حروم نیست برو بگو همش پاکشد شما ب من گفتین چند تار