2737
2739
عنوان

بعد یکسال اومدم

187 بازدید | 16 پست

قبلنا بیشتر میومدم سایت

یه چند وقت نبودم

بیاین بگین چه خبرا

قدیمی ها کجان؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

سلام

بچه ها بیشتر شدن و آقایان جولان میدن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها بیشتر شدن و آقایان جولان میدن

آره یه چنتا تاپیک دیدم متوجه شدم

سن کاربرا خیلی اونده پایین

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2731
سلام عزیزم ببخشید چطوری؟ خوش اومدی منم کم میام

عه سلام ساره خوبی

اون روز که اومدم کاربری جدید آش رشته رو هم میدا کردم

چه میکنی خوبی؟

عه سلام ساره خوبی اون روز که اومدم کاربری جدید آش رشته رو هم میدا کردم چه میکنی خوبی؟

قربونت عزیزم خدارو شکر ما هم خوبیم ... خوشحال شدم دیدم اسمت رو😍

عه آش رشته ؟ کابریش چی شده؟

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2740
قربونت عزیزم خدارو شکر ما هم خوبیم ... خوشحال شدم دیدم اسمت رو😍 عه آش رشته ؟ کابریش چی شده؟

@the_wonder_woman    

اینه

سلام عزیزم ببخشید چطوری؟ خوش اومدی منم کم میام

ساره جانم😍🥺خوبی؟؟

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝
 @the_wonder_woman     اینه

سلام جذاب😍😘چوطوری؟

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝
سلاااام خاننوم چطور مطوری؟  Long time no seee 🙂 خوبی دختر و پسر خوبن ان شا ا..؟  ما خو ...

خوبم عزیزم😍شکر خدا

تو خوبی؟😍چقد ذوق کردم پیامتو دیدم

خوبم عزیزم😍شکر خدا تو خوبی؟😍چقد ذوق کردم پیامتو دیدم

قربونت برم عزیزی ... دل به دل راه داره منم همینطور 😘😘😘... خوب شد اکانت جدیدت عزیزم ببخشید بهم گفت😊

بازم باهم گپ میزنیم .. مراقب خودت و گل دختر و گل پسر باش

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2706