2733
2734
عنوان

بنظرتون بااین شرایط بارداری ممکنه؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1924 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاالله به زودی زود تاپیک بارداری بزنید عزیزم. و سلامتی کاملتون بدست بیارید به حق امام حسین علیه السلام.

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.
انشاالله به زودی زود تاپیک بارداری بزنید عزیزم. و سلامتی کاملتون بدست بیارید به حق امام حسین علیه ال ...

خیلی ممنونم اگه اینم اتفاق بیوفته از خدا هیچی نمیخام. همسرم خیلی بچه دوس داره اما میبینه من حالم خوب نیست میگه ولش کن همه که نباید بچه دار شن. ولی میبینم دلش غش میره برا بچها😭

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱
عزیزمممم ازخدامیخام بسلامت کامل برسی فکرنکنم بارداری فشاری به سر وارد کنه وقتی درآرامش باشی اجازه ...

ببخشید من پیامتونو الان دیدم. خیلی ممنونم بابت دل مهربونت. ولی قضیه خیلی پیچیده تر از این حرفاست..

خیلی ممنونم اگه اینم اتفاق بیوفته از خدا هیچی نمیخام. همسرم خیلی بچه دوس داره اما میبینه من حالم خوب ...

حتما میشه قشنگم، انشاءالله.

سعی کنید درکنار دارو شاد باشید، غذاهای ارگانیک مصرف  کنید، تایم خوابتون خیلی مهمه.

صلوات هم زیاد بفرستید، اگه اذان هم تو خونتون خودتون بگید خیلی خوبه.

شاید برای خیلی ها شعار به نظر بیاد اما من معجزه ها دیدم، درسته زندگی عالی نداریم اما بازم الحمدلله خدا بهمون خیلی لطف داشتن تا الان.

شما هم هم پیگیر دکتر باشید، هم طب اسلامی هم مواردی که بالا گفتم در کنارش صبور باشید. به امید خدا خونتون پر از شادی نشاط میشه...

اینو هم بگم مذهبی نیستم اما خیلی به خدا این موارد معتقد هستم. چون ممکن بعضی ها پست ببین فکر کنن شعار از ی شخص مذهبی هست.

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.
حتما میشه قشنگم، انشاءالله. سعی کنید درکنار دارو شاد باشید، غذاهای ارگانیک مصرف  کنید، تایم خو ...

خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتی . چشم حتما تا حد توانم عمل میکنم❣️❣️

سلام عزیزم خوبی ازکی متوجه این علائم شدی ؟قبل ازدواجت هم این بیماری راداشتی؟ واینکه اسیبی به عصب چشم ...

سلام خوبم ممنون. از آبان ماه امسال فهمیدم. ن قبل ازدواجم نداشتم. بله چشمم یه تیکش تو عکسای پریمتری سیاه شده. چطور مگه شما انگار چیزایی میدونید راجب این بیماری. درخواست دوستیتو قبول کردم منتظر پیامت هستم اگه چیزی میدونی بهم بگو

اگه جهرم باشید ی طب سنتی هستن (محمد امین احسانیان)واقعا تخصص خوبی دارند، البته من راجع بهشون شنیدم. ...

سلام شما شماره ای از آقای احسانیان ندارین؟

یاامام رضا من همون دلشکسته ی پشت پنجره فولادم 
سلام. نه هنوز تحت درمانم کامل خوب نشدم. چطور مگه شما هم مبتلا شدین؟

بله منم مبتلا شدم سه ماهه درگیرم استازولامید میخوردم هیچ فایده نداشت متاسفانه چندروزه فهمیدم باردارم استازولامیدو قطع کردم و علائمم خیلی بدتر شده نمیدونم باید چکار کنم 

بله منم مبتلا شدم سه ماهه درگیرم استازولامید میخوردم هیچ فایده نداشت متاسفانه چندروزه فهمیدم باردارم ...

فشارت روی چند بود؟ الان علائمت چیه قبلا علائمت چی بود؟

بله منم مبتلا شدم سه ماهه درگیرم استازولامید میخوردم هیچ فایده نداشت متاسفانه چندروزه فهمیدم باردارم ...

چرا میگی فایده نداشت؟ چند بار آب نخاع ازت گرفتن؟

2706