2733
2734
عنوان

بنظرتون بااین شرایط بارداری ممکنه؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1924 بازدید | 79 پست
سلام اخیش خوشحال شدم پیام دادی اذیت شدی یا درد نداشت؟کدوم بیمارستان ال پی شدی

نمیدونم واقعا خدا کنه برای بچه خطر نداشته باشه من سه سال پیش علامت دارشدم دکترهای احمق اینجا هیچی نفهمیدن ۸تا دکتر تو شهر خودم رفتم همه جور ازمایش دادم .

اینجا چت کردن سخته واتساپ یا تلگرام داری ؟

نه خیلی درد نداشت البته من تحمل دردم زیاده دکتر ساری ۷دفعه سوزن و گذاشت و دراورد تا جای درست و پیدا ...

خودشون تو مطب انجام دادن؟ چقد هزینه ازت گرفتن؟ 

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم واقعا خدا کنه برای بچه خطر نداشته باشه من سه سال پیش علامت دارشدم دکترهای احمق اینجا هیچی نف ...

چرا دارم درخواست دوستی میدم قبول کن اونجا آیدی برات میفرستم

نمیدونم واقعا خدا کنه برای بچه خطر نداشته باشه من سه سال پیش علامت دارشدم دکترهای احمق اینجا هیچی نف ...

من پیام دادم ایدیمو فرستادم. نگفتی ایشون توی مطب برات کار انجام دادن؟و هزینش چقدر شد؟ با بیمه قرارداد ندارن؟ برام خیلی مهمه اینو بدونم شاید دکترمو عوض کردم.

سلام خوبی؟چرا پیدات نیست؟ ببخشید من دستم خورده بود این تاپیکو قفل کرده بودم شرمنده شدم الان دیدم