2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم معنیشو تو عکس توضیح دادم

اهان تازه دیدم والا نمیدانم من زیاد خوشم نیومد سلیقه ی شما محترمه

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
2731
تو تاپیک قبلیم گفتن قشنگ نیس☹

قشنگم بنظرم خیلی به جو اینجا برای نظرسنجی اطمینان نکن

معمولا آدم از چیزی که دوست داره زده میشه

اگه خودت دوست داری بذار از نظر منم خیلی با معنی و قشنگه🤗✨❤️ 

من مطمئنم که تو موفق میشی... نه فورا اما قطعا😉          از تو فقط یدونه هست پس مواظب خودت باش🫂💕     خوشحال میشم باهام حرف بزنی😙👇           https://harfeto.timefriend.net/16939950931644
از اسم هایی که به راحتی تلفظش معلوم نیست و خودتون مجبور شدید کسره بذارید و یک عمر باید تو مدرسه، دان ...

مرسی ک تایپ کردی گلم...والا نمیدونم گیج شدم..فعلا آرن مد نظرمه...هیچ اسم دلنشینی نیس انگار..‌همسرم میگه آریا ولی حس میکنم خیلی قدیمی شدع دیگع

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
تو تاپیک قبلیم گفتن قشنگ نیس☹

اینو بدون هر اسمی انتخاب کنی یه عده مخالفن یه عده موافق. پس هر چی خودت دوس داری انتخاب کن

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
قشنگم بنظرم خیلی به جو اینجا برای نظرسنجی اطمینان نکن معمولا آدم از چیزی که دوست داره زده میشه اگه ...

مرسی از نظرت خواهری🧡🧡🧡

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی ک تایپ کردی گلم...والا نمیدونم گیج شدم..فعلا آرن مد نظرمه...هیچ اسم دلنشینی نیس انگار..‌همسرم م ...

آریا که خیلی زیبا و خوش آوا و اصیله

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
اینو بدون هر اسمی انتخاب کنی یه عده مخالفن یه عده موافق. پس هر چی خودت دوس داری انتخاب کن

همسرم میگه آریا

ولی خب حس میکنم قدیمی شده

اصن اسمی نیس ک ب دلم بشینه...آرن قشنگه ب نظرم ولی خیلی مخالفت میکنن☹

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آریا که خیلی زیبا و خوش آوا و اصیله

بله درسته ولی هم تو فامیل داریم...هم اینکه ی خورده قدیمیه دیگه....اخرشم الف داره ک تو کشوراب خارجی معنای اسم دخترونه میده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی از نظرت خواهری🧡🧡🧡

خواهش میکنم عزیزم

انشالله نی نی خوشملو به شادی و سلامتی بغل بگیری👶🏻🩵

من مطمئنم که تو موفق میشی... نه فورا اما قطعا😉          از تو فقط یدونه هست پس مواظب خودت باش🫂💕     خوشحال میشم باهام حرف بزنی😙👇           https://harfeto.timefriend.net/16939950931644
مهم اینه خودت بپسندی عزیزم 🦦 والا غلام ماشالله میرزا که نمیذاری ایراد بگیرن

چی بگم والا....مخالفتا زیاده...ولی خودم دوسش دارم🧡

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40