2733
2734
عنوان

باسیاست ها در شوهرداری بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 43 بازدید | 35 پست
شوهر منم از این اخلاقها داره.... و من کلا بی خیال شدم ..... حوصله تاراحای و اخم و ... شدهرمد نرارم و ننی رم واسه فامیل و ... بهانه ای میارم ... اما تازگی ها فهمیدم اگه قبل از اینکع بهش بگم حسابی همه جوره خدمات بدم و عشوه و .... کمتر بهم گیر می ده و می زازه برم
خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است.... به آن می خندم
و البته ایشون شرایط دعوت داره و چند بار هم شما دعوت کردی و ا ن دعوت نمی کنه پس علاقه ای به رفت و امد نداره........ شوهرت یه جواریی حق داره.... بخاطر چنین فامیلی زیاد رابطه خودتو شوهرت رو خراب نکن ... به شوهرت بگو هر چتد دوست دارم برم ولی بخاطر عشقم که تویی نمی رم یه ماچش کن و بگو خوشخالی تو برام مهمتره.... مطمین باش شوهرت جبران می کنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ادرین عزیز شوهر منم مثل شوهر ریحان... اگه می خواستم مستقل عمل کنم قاطی می کرد حسسسسسسابی.... اصلا بعضی مردها مدیریت طلب و خود محورن
2731
آقای جمشید مشایخی و خانومش دعوت بودن برنامه خندوانه خانومش میگفت هر زنی باید رگ خواب شوهرشو بلد باشه مثلا من رگ خواب شوهرمو (یعنی آقای مشایخی رو)بلدم وقتی میخوام خونه کسی برم که اون خوشش نمیاد میگم فلانی هم دعوتم کرده ولی ولش کن من نمیرم ازش خوشم نمیاد اونکه فلانه بهمانه(دقیقا همون دلایلی که همسرم بخاطرش مانع رفتنم میشه رو میگم) بعد شوهرم میاد مثلا آدم خوبه بشه منو نصیحت میکنه میگه نه درسته اینجور آدمیه ولی تو گذشت کن برو منم میگم باشه بخاطر حرف تو میرم ولی بازم دلم راضی نیس حالا این دفعه که گذشت فکر نکنم هیچ سیاستی جواب بده چون ممکنه همسرت بفهمه حرفات تظاهره ولی دفعه بعد این کارو بکن شاید در مورد همسر شما هم جواب داد
فکر کن برادر شوهرت چندبار اومده خونه شما ولی اصلا شمارو دعوت نکرده خونشون الانم یه مهمونی مردونه داده و فقط شوهرت رو دعوت کرده چه حسی پیدا میکردی به نظرم درکش کن و نرو یه بهانه ای بیار تو زندگی شوهرت مهم تره دلش رو نشکن