2752
2734
عنوان

باسیاست ها در شوهرداری بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 43 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه به هیچ وجه راضی نمیشه به خاطر نفر سوم بین خودتون دعوا ننداز.البته سعی کن با لوس کردن و ناز و بچگونه حرف زدن و هندونه زیر بغل گذاشتن راضیش کنی
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
خیلی مودبانه و با لحن ملایم باهمسرت صحبت کن بگو مراسم زنونست نمیتونم باتو برم. اگرم نرم ناراحت میشن هرچنددلم نمیخاد بدونه تو حتی سرکوچه برم ولی الان چاره ای نیست. برمم همش فکرم پیشه توئه. بااین جورحرفا راضیش کن
تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑
الان دیگه دیر شده همون دفعه اول باید ی جور دیگه برخوردمیکردی
اخلاق مردها همش واکنش نحوه ی برخورد و رفتارمابا اونهاست
معلومه وقتی شماروزاول ازش اجازه گرفتی و کلا خودتو سپردی دستش اینجوزی میشه

مادربزرگ من قبل ازعقدم ی نصیحت کرد هیچوقت فراموش نمیکنم
گفت برای بیرون رفتن هیجوقت ازشوهرت اجازه نکیر مثلا لباستو بپوش بگو دارم میرم خونه ی مامانم تو هم میای یا خودم برم برم؟
درستش هم همینه اطلاع دادن نه اجازه گرفتن
ریحان جان خوب طرف نتونسته دعوت کنه با نرفتنت هم ایشون متوجه نمیشه اطمینان داشته باش.خودت باید ی روز زنگ میزدی به خانومه میگفتی ما امشب میایم خونتون اگه شرایط داری بعدم به همسرت میگفتی دعوتمون کردن .برا اینجور مردا باید همچین کاری کرد
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706