2752
2734
عنوان

سلام میشه بیایید لطفاً 😭

270 بازدید | 40 پست

من از چند ماه پیش ریزش مو گرفتم خیلی شدید موهام خیلی پر پشت بودن یعنی خیلی زیاد ولی یهو ریزش شروع شد هرکاری میکردم قطع نمیشد شروع کردم قرص خوردن رو ولی فایده نداره تونیک گرفتم اونم فایده نداره همه موهام ریخته هنوزم می‌ریزه از جلو کلا کچل شدم‌ میشه لطفاً کمک کنین😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زینک پلاس و یونی زینک و اهن بخور یک روز درمیان هرکدوم اهن هرروز

مسیحی هستم :)                                اسمم دبورا هستش 🍓 اعتماد بنفسشو اوایل نداشتم با کمک شماها عاشق اسمم شدم ب تازگی🤍در تاریکی اگر نوری یافت نکردی با دقت بیشتری بنگر شاید نور خود تو باشی🧡
اینارو دارم میخورم ولی اثر نداره یکم کم تر شده بود باز الان شروع شده

کم کم جواب میده

مسیحی هستم :)                                اسمم دبورا هستش 🍓 اعتماد بنفسشو اوایل نداشتم با کمک شماها عاشق اسمم شدم ب تازگی🤍در تاریکی اگر نوری یافت نکردی با دقت بیشتری بنگر شاید نور خود تو باشی🧡
2706